Agrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBusiness House logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoCity Space logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArchicom logoForbo Flooring Systems Polska logoINTERBIURO logoKontor logoTorus logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoTétris Poland logoPodium Investment logoNowy Styl Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoINTER-BUD logoOlivia Business Centre logoUNIMOR Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

BREEAM dla Centrum Biurowego Maris

Centrum Biurowe Maris jest pierwszym biurowcem w Szczecinie, który otrzymał certyfikat BREEAM In Use
Centrum Biurowe Maris w Szczecinie otrzymało certyfikat BREEAM In Use.

Pierwszy budynek biurowy w Szczecinie został odznaczony certyfikatem BREEAM In Use. Centrum Biurowe Maris zdobyło potwierdzenie zastosowanych w nim rozwiązań energooszczędnych i proekologicznych w grudniu 2012 r.

Biurowiec zlokalizowany jest  w centrum Szczecina. Na pięciu kondygnacjach oferuje ponad 5 000 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej i usługowej. Najemcy korzystać mogą z trzypoziomowego parkingu podziemnego, na którym znajduje się 120 miejsc postojowych. W bliskim sąsiedztwie obiektu znajdują się istotne węzły komunikacyjne miasta, takie jak Trasa Zamkowa i Aleja Wyzwolenia.

Powierzchnia w obiekcie pozwala na dowolną aranżację przestrzeni biurowej. Najemcy w ramach jednego piętra  mogą wynająć powierzchnie od 130 mkw do 1 000 mkw. W obiekcie zastosowane zostały podwieszane sufity i podnoszone podłogi. Obiekt znajduje się po całodobową ochroną. W budynku znajdują się dwie główne klatki schodowe, zapewniające swobodny dostęp do powierzchni biurowych.

Właścicielem i zarządcą Centrum Biurowego Maris jest  firma Bywater Properties. Od 2002 r. działa na terenie Polski i Wielkiej Brytanii, zajmując się inwestowaniem w nieruchomości komercyjne. Na rynku Polskim Bywater Properties inwestycje biurowe i handlowo-usługowe ulokowała w Trójmieście, Poznaniu, Szczecinie i Jeleniej Górze. W swoim portfolio firma ma m.in. Centrum Biurowe Cytadela w Poznaniu i Centrum Biurowe Rococo w Gdyni. Portfel inwestycji firmy wyceniany jest na około 70 mln euro.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra