Spectra Development logoVantage Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBusiness House logoForbo Flooring Systems Polska logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAgrobex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoKontor logoCOTEX Office Centre logoUNIMOR Development S.A. logoArchicom logoPodium Investment logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTorus logoINTERBIURO logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Firma Vestas zadomowiła się w Szczecinie

Na zdjęciu: Centrum Biurowe Maris
Na zdjęciu: Centrum Biurowe Maris
Nowy najemca zajmie blisko 1000 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej z 5000 m kw. dostępnej powierzchni najmu w Centrum Biurowym Maris.

Łatwa w aranżacji przestrzeń biurowa podzielona została na moduły. Oprócz modułów biurowych o powierzchni od 130 do 1000 m kw. najemcy mają również do swojej dyspozycji parking podziemny ze 120 miejscami parkingowymi. Wszystko to znajduje się w prestiżowej lokalizacji w ścisłym centrum nieopodal Bramy Królewskiej i Zamku Książąt Pomorskich.

Bywater Properties, właściciel budynku, inwestuje na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i Wielkiej Brytanii. Spółka powstała w 2002 r. W portfelu inwestycyjnym Bywater Properties znajduje się obecnie 16 nieruchomości o łącznej wartości 50 mln EUR.

Duńska firma Vestas weszła na rynek w 2003 r. Specjalizuje się w wytwarzaniu energii elektrycznej z wykorzystaniem wiatru. Zakres jej działalności obejmuje produkcję, sprzedaż, serwisowanie i rozwój turbin wiatrowych. Obecnie firma zatrudnia 20 000 w 66 krajach.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra