Proton Office

EKO Centrum Biurowe Maris zyskało nowego najemcę

Centrum Biurowe Maris w Szczecinie
Centrum Biurowe Maris w Szczecinie
Do szczecińskiego biurowca Maris wprowadzi się Mobica Limited Sp. z o.o.

Firma Mobica Limited Sp. z o.o. zajmie ponad 400 mkw w nowoczesnym biurowcu Centrum Biurowe Maris w Szczecinie. Umowa podpisana została na 4 lata. Firma ma możliwość dalszego powiększenia wynajętej przestrzeni.

Obiekt na pięciu kondygnacjach oferuje około 5 000 mkw powierzchni klasy A na wynajem. Najemcy mogą dowolnie aranżować przestrzenie w ramach modułów od 50 do 1 000 mkw. W budynku znajduje się również trzykondygnacyjny parking podziemny. Maris jest jedynym biurowcem w Szczecinie, który otrzymał certyfikat BREEAM In-Use, potwierdzający zastosowane w nim rozwiązania energooszczędne i proekologiczne. Obiekt zlokalizowany jest w centrum Szczecina, w bliskim sąsiedztwie Bramy Królewskiej i Zamku Książąt Pomorskich.

Biurowiec należy do spółki Bywater Properties, istniejącej od 2002 roku. Firma działa w sektorze nieruchomości komercyjnych w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Obecnie znajduje się w posiadaniu 16 obiektów, wycenianych na około 50 mln euro. Portfolio firmy zawiera m.in. Centrum Biurowe Cytadela w Poznaniu i Centrum Biurowe Rococo w Gdyni.

Nowy najemca, Mobica Limited Sp. z o.o., jest brytyjską firmą oferującą innowacyjne usługi w zakresie programowania. Na rynku polskim działa od 6 lat i siedziby posiada także w Warszawie, Łodzi i Bydgoszczy. W gronie jej klientów są największe międzynarodowe przedsiębiorstwa z sektora elektroniki użytkowej, motoryzacyjnej i telekomunikacyjnej, takie jak Vodafone, Motorola, Sony Ericsson, Imagination Technologies, Skype, Opera, PacketVideo, Ikivo, Frontier Silicon.


0.0
Napisz pierwszy komentarz