Park Project II

EKO CBRE agentem biurowca Nimbus Office

Nimbus Office jest certyfikowany w systemie LEED
CBRE została wybrana na współwyłącznego agenta zajmującego się marketingiem i wynajmem Nimbus Office w Warszawie.

Jesteśmy zadowoleni, że IMMOFINANZ powierzyło firmie CBRE kolejny budynek do komercjalizacji. Nimbus Office to jeden z najwyższej jakości projektów biurowych. Dzięki możliwościom elastycznych aranżacji pięter, będziemy mogli pozyskać wielu zróżnicowanych najemców, którzy korzystać mogą z wszelkich udogodnień, jakie oferuje budynek klasy A, w tym zielonych tarasów i balkonów, a także nieformalnej przestrzeni do spotkań - powiedział Łukasz Kałędkiewicz, Dyrektor działu powierzchni biurowych w CBRE.

Nimbus Office zlokalizowany jest przy Alejach Jerozolimskich 98 w Warszawie, w pobliżu Placu Zawiszy. Obiekt oferuje ponad 19 000 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej i handlowej.

Biurowiec stworzony został z zastosowaniem zasad zrównoważonego budownictwa przez architektów z biura Bose International. Oddanie obiektu do użytku planowane jest na drugi kwartał 2014 r., obecnie postępują prace konstrukcyjne.

Budynek podlega certyfikacji LEED. Z tego też względu zaprojektowany został z zastosowaniem nowoczesnych, energooszczędnych i prośrodowiskowych rozwiązań. Budynek wyposażono między innymi w otwierane okna, elewację chroniącą przed hałasem oraz duże przeszklenia, pozwalające na dostęp światła dziennego. Dla amatorów rowerów przygotowano specjalne stojaki, prysznice i szatnie. Najemcy korzystać będą mogli z  udogodnień takich jak restauracja, kawiarnia i bank.

W Nimbus Office znajduje się trzypoziomowy podziemny parking zapewniający 200 miejsc postojowych. W zachodniej części budynku powierzchnie przeznaczone na wynajem obejmują 13, a we wschodniej części 14 pieter.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
ADAC
mantra