PGE Narodowy

EKO Na godzinę zgasło światło

23 marca, podczas 'Godziny dla ziemi”, zgasły światła w milionach budynków na świecie.

CBRE, globalny doradca w sektorze nieruchomości, wziął udział w akcji organizowanej corocznie przez WWF. Podczas „Godziny dla Ziemi” (Earth Hour 2013) ponad 3,5 miliona pracowników firm wynajmujących łącznie powierzchnię ponad 62 milionów mkw nieruchomości komercyjnych zarządzanych przez CBRE zaangażowało się w tę ekologiczną inicjatywę. 

Jako globalny lider w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi, z ponad 37 tysiącami pracowników na całym świecie, CBRE jest w unikalnej pozycji aby wspierać Earth Hour w ich działaniach na rzecz zwiększenia świadomości ekologicznej. Nasz udział w Earth Hour wzmacnia zaangażowanie CBRE w ochronę środowiska i udowadnia, że nasi Klienci, pracownicy i najemcy w zarządzanych przez nas nieruchomościach, wspólnie jednoczą się na całym świecie w walce przeciwko zmianom klimatycznym – stwierdził Mike Strong, Prezes CBRE na region Europy, Środkowego Wschodu i Afryki.

W tym roku „Godzina dla Ziemi” odbyła się 23 marca pomiędzy 20.30 a 21.30 lokalnego czasu w każdym miejscu na świecie. To największe na świecie wydarzenie polega na symbolicznym, godzinnym zgaszeniu światła w celu zmniejszenia zagrożenia zmianami klimatycznymi. Akcja powstała w 2007 roku i od tego czasu CBRE aktywnie bierze w niej udział. Firma zachęciła do wzięcia udziału najemców swoich powierzchni w obu Amerykach, Europie, Środkowym Wschodnie, Afryce oraz Azji i Pacyfiku.

W Polsce akcję wspierają tacy celebryci jak Kora, Kinga Rusin, Agnieszka Szulim, Michał Piróg, Piotr Najsztub, Kasia Tusk i Martyna Wojciechowska.


0.0
Tagi: CBRE
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Monika :
Fajna akcja, oby więcej takich inicjatyw!!
28 marca 2013 22:39
Interbiuro - duży
mantra