Giant

Nowy najemca w biurowcu Warsaw Spire C

|
Warsaw Spire C
Warsaw Spire C
Biurowiec Warsaw Spire C ma nowego najemcę. Do obiektu wprowadza się Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.

Nowa placówka medyczna ENEL-MED. zostanie otwarta na parterze warszawskiego biurowca. Umowę zawarto na okres 10 lat. Doradcą nowego najemcy biurowca była firma CBRE. Dzięki transakcji zawartej pomiędzy właścicielem biurowca, CA Immo a firmą ENEL-MED, poziom komercjalizacji budynku Warsaw Spire C wynosi już 92 proc.

– Jestem bardzo zadowolony z wyboru Warsaw Spire C przez firmę enel-med na siedzibę swojego kolejnego oddziału. Placówka medyczna będzie rewelacyjnym udogodnieniem zarówno dla użytkowników naszego biurowca, jak i okolicznych mieszkańców. Warto podkreślić, że umowę tę zwarliśmy w niezwykle wymagającym okresie dla sektora biurowego. Jak wynika z danych rynkowych, w pierwszych trzech kwartałach 2021 r. w Warszawie podpisano umowy najmu na łącznie 398 100 mkw., - jest to o 10 proc. mniej, niż w tym samym okresie w ubiegłym roku. Transakcja ta stanowi dla nas szczególny powód do dumy – podkreślił Dawid Wątorski, Senior Leasing Manager w CA Immo.

 

Pacjenci zyskają dostęp do wielu specjalistów

Otwarcie placówki zaplanowano na II poł. 2022 r. Centrum medyczne zostanie usytuowane na powierzchni 540 mkw. Do dyspozycji pacjentów odwiedzających Warsaw Spire C będzie zarówno wieloprofilowa przychodnia specjalistyczna, jak i klinika stomatologiczna, a także punkt pobrań i szczepień. Oddział obejmie łącznie 10 gabinetów lekarskich. Ponadto pacjenci będą mogli skorzystać z bezpłatnego parkingu rotacyjnego. Placówka w Warsaw Spire C będzie 19. placówką ENEL-MED w stolicy i 35. w kraju.

Nowa placówka w budynku Warsaw Spire C zapewni naszym pacjentom łatwy dostęp do lekarzy i usług medycznych za sprawą świetnej lokalizacji i łatwego dojazdu z każdego miejsca w Warszawie. To kolejne planowane otwarcie, które jest spójne ze strategią firmy na najbliższe lata, zakładającej ciągły rozwój i poszerzanie sieci placówek, w tym specjalistycznych. Już w 2022 r. planujemy otworzyć kolejne wieloprofilowe przychodnie specjalistyczne oraz kliniki stomatologiczne, nie tylko na terenie Warszawy – zapowiedział Bartosz Rozwadowski, Dyrektor ds. inwestycji i zakupów w ENEL-MED.

 

Nowoczesny kompleks biurowy w doskonałej lokalizacji

Warsaw Spire C, będący częścią kompleksu Warsaw Spire, jest nowoczesnym budynkiem biurowym, który w skład portfolio CA Immo w Polsce wchodzi od 2018 r. Wśród najemców budynku są m.in. Centrum Unijnych Projektów Transportowych, Benefit Systems, Stroer oraz Adecco.

Obiekt oddano do użytku w 2015 r. Wysoki na 15 kondygnacji Warsaw Spire C zasilił stołeczny rynek biurowy powierzchnią 21 tys. mkw. Budynek wyposażono zarówno w parking znajdujący się w garażu podziemnym, jak i szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych i proekologicznych, jak np. system kontroli dostępu, BMS oraz dwustronne zasilanie. Atutem biurowca jest wysoki standard wykończenia, a także możliwość aranżacji wnętrz zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Kompleks Warsaw Spire otrzymał certyfikację BREEAM na poziomie Excellent. Kompleks był też laureatem prestiżowych plebiscytów branżowych, m.in. w 2017 r. zwyciężył w kategorii Best Office & Business Development na targach MIPIM w Cannes.


0.0
Napisz pierwszy komentarz