Giant

Już niedługo jedno z największych spotkań branży nieruchomości komercyjnych

25 i 26 kwietnia odbędzie się IX Ogólnopolskie Forum Facility Management & Property Management w Warszawie.

Bardzo rzetelna informacja i interesujące zagadnienia przekazane w bardzo jasny i klarowny sposób – rekomenduje Ewelina Augustyn, Junior Property Manager, Jones Lang LaSalle. Już pod koniec przyszłego tygodnia, 25 i 26 kwietnia 2013 roku, odbędzie się dziewiąta edycja Ogólnopolskiego Forum Facility Management & Property Management. Wydarzenie, które będzie mieć miejsce w Hotelu Novotel Airport w Warszawie, jest jednym z największych w Polsce spotkań specjalistów z branży nieruchomości.

Poprzednie edycje zgromadziły największe opiniotwórcze autorytety z branży. Prócz części konferencyjnej uczestnicy zaproszeni są na część wystawienniczą, gdzie zapoznają się z najnowszymi i najskuteczniejszymi rozwiązaniami prezentujących się firm.

Organizatorzy, SCC Seminars Conferences Consulting, zapraszają szczególnie właścicieli nieruchomości, zarządców, deweloperów, Dyrektorów administracyjnych, Facility Managerów, Property Managerów, Asset i Investment Managerów oraz Konsultantów ds. nieruchomości. Spotkanie dedykowane jest również osobom reprezentującym nieruchomości komercyjne, w tym pojedyncze biurowce i portfele nieruchomości biurowych, centra handlowe, centra magazynowe oraz szpitale i hotele. Forum będzie platformą do spotkania wszystkich tych, którzy zainteresowani są omawianą tematyką i wyrażają chęć spotkania profesjonalistów z branży.

Tematyka dziewiątej edycji skupiać się będzie na kwestiach asset management, property management, facility management i obsługi infrastruktury, zarządzania bezpieczeństwem i utrzymania czystości. Nowością w tegorocznym programie Forum jest poświęcenie drugiego dnia zagadnieniom efektywności energetycznej.

W panelach dyskusyjnych i prelekcjach udział wezmą między innymi Małgorzata Kosińska, Członek Zarządu Pirelli Real Estate, Julita Spychalska, Dyrektor w Jones Lang LaSalle, Zuzanna Paciorkiewicz, Dyrektor Działu Zarządzania Powierzchniami Biurowymi i Magazynowymi w DTZ,  Elio Szmawonian, Członek Zarządu Mayland Real Estate Sp. z o.o oraz Seweryna Afanasjew, Dyrektor Portfela Nieruchomości, BZ WBK Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Arka.

Tradycyjnie, uczestnicy będą mogli nawiązać bliższe kontakty podczas Gali Fm & PM Awards 2013, w trakcie której zostana wyłonieni laureaci konkursu na najlepszych profesjonalistów w branży zarządzania nieruchomościami komercyjnymi.


0.0
Tagi: SCC
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
miters :
Generalnie dla branży ten rok nie jest zły. Ceny poleciały w dół, ale wiele magazynów zostało przejętych. Moja firma przejęła duży magazyn pod Warszawą. Uważam, że prędko taka okazja zakupowa się nie pojawi.
17 czerwca 2013 11:19