WEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPorto Office A Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoFYI Commercial Consulting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoForbo Flooring Systems Polska logoUNIMOR Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoVantage Development S.A. logoArchicom logoTorus logoCity Space logoOlivia Business Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSpectra Development logoBusiness House logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoPodium Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKontor logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Rozpoczyna się budowa Sobieski Business Park

Wizualizacja kompleksu Sobieski Business Park w Warszawie
Wizualizacja kompleksu Sobieski Business Park w Warszawie
Firma Europlan uzyskała pozwolenie na budowę kompleksu Sobieski Business Park w Warszawie.

Projekt Sobieski Business Park zlokalizowany jest przy Trakcie Królewskim w dzielnicy Mokotów w Warszawie, u zbiegu ulic Sobieskiego i Sikorskiego. Jego realizacją zajmuje się firma Europlan, która właśnie uzyskała prawomocne pozwolenie na budowę. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację pierwszej fazy obiektu jest firma doradcza Cushman & Wakefield.

Kompleks składać się będzie z trzech budynków o łącznej powierzchni biurowej liczącej około 30 000 mkw. Pierwszy etap budowy zakłada stworzenie 7 900 mkw. powierzchni biurowej na siedmiu kondygnacjach, w tym 365 mkw. powierzchni o przeznaczeniu handlowym. Obiekt będzie spełniać wymagania certyfikacji ekologicznej BREEAM.

Europlan, deweloper projektu, zakłada, iż pierwsza faza zostanie oddana do użytku w czwartym kwartale 2014 roku. W okolicy Sobieski Business Park znajduje się rozbudowana sieć tras rowerowych oraz nowe inwestycje infrastrukturalne, takie jak trasa linii tramwajowej, południowa obwodnica Warszawy i obwodnica miejska.

Inną inwestycją firmy Europlan w Warszawie jest biurowiec Feniks, który został w całości wynajęty przez Grupę Banku Ochrony Środowiska. Firma od 2005 roku działa na rynku warszawskim poprzez projekty mieszkaniowe i biurowe.


0.0
Tagi: Europlan
Napisz pierwszy komentarz
mantra