Park Project II

Mirbud buduje

W Łodzi i Święcicach powstaną budynki magazynowe połączone z powierzchniami biurowymi.

Umowa obejmująca wzniesienie budynku magazynowego z biurami w Łodzi została podpisana 18 maja. Inwestorem jest firma PLC Poland 13 Sp. z o.o. Wartość przedsięwzięcia oszacowano na ponad 3 mln euro brutto (na dzień raportu stanowi to kwotę 14.514.867,15 zł). Zakończenie inwestycji zaplanowano na 1 września 2011r.

Przedmiotem kolejnej umowy, zawartej 28 czerwca z PLC Poland 28, jest budowa drugiego magazynu z częścią biurową w Łodzi przy ul. Dostawczej. Wartość zawartej umowy wynosi: 2,869 mln euro brutto (11 481 030,84 zł brutto). Strony ustaliły, że zakończenie realizacji przedmiotu umowy nastąpi w terminie do dnia 20 października 2011r.

4 sierpnia Mirbud zawarł z inwestorem – spółką pod firmą INDUSTRIAL CENTER 4 Sp. z o.o., umowę na budowę budynku magazynowego z biurami na terenie Panattoni Park Święcice, Błonie – Kopytów. Oddanie inwestycji o wartości ponad 5 mln euro brutto ma nastąpić do dnia 15 lutego 2012 r.

Spółka Mirbud działa jako generalny wykonawca lub generalny realizator inwestycji na rynku budowlanym w Polsce. Za realizację inwestycji mieszkaniowych odpowiada spółka-córka Mirbudu, JHM Development sp. z o.o., która debiutuje obecnie na GPW. MIRBUD skupia się natomiast na wznoszeniu hal magazynowo-logistycznych, centrów handlowych, budynków użyteczności publicznej oraz prowadzeniu robót inżynieryjno-drogowych.

Czytaj więcej newsów


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
ADAC
mantra