Tork

EKO CBRE zarządcą warszawskiego Atrium 1

Firma CBRE została wybrana na zarządcę powstającego w Warszawie biurowca Atrium 1.

Atrium 1 jest realizowany przez Skanska Property Poland w ścisłym centrum Warszawy, przy Al. Jana Pawła II. Biurowiec oferować będzie 16 300 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Obiekt charakteryzuje się najwyższymi paramentrami energooszczędnymi i proekologicznymi, przez co stanowi kolejny krok w realizacji „zielonej” wizji firmy Skanska - „Deep Green”. W Atrium 1 wykorzystanych będzie wiele rozwiązań przyjaznych środowisku, takich jak ogrzewanie i chłodzenie geotermalne, system oświetlenia LED, kontrola natężenia światła oraz odzyskiwanie tzw. wody szarej (z angielskiego „grey water”) pochodzącej m.in. z deszczówki. Użytkownicy budynku będą mogli liczyć na optymalne warunki pracy dzięki zastosowaniu systemu klimatyzacji opartego na belkach chłodzących, czujników CO2 oraz niskoemisyjnych materiałów budowlanych i wykończeniowych. Atrium 1 poszczycić się może precertyfikatem LEED na poziomie Platinum.

 

Jest nam niezmiernie miło, że Skanska Property Poland wybrała CBRE na zarządcę swojego flagowego projektu w Polsce. Atrium 1 będzie najbardziej zielonym budynkiem biurowym w Europie Środkowo-Wschodniej, co nadaje naszej wygranej dodatkowego prestiżu, gdyż CBRE jest mocno zaangażowana w projekty proekologiczne. Nasza firma zapewni najwyższej jakości usługi zarządzania i unikalne doświadczenie zarówno najemcom, jak i klientom Atrium 1 – powiedziała Iwona Małopolska, Senior Dyrektor działu zarządzania nieruchomościami w CBRE.

 

CBRE stworzyła dział zarządzania nieruchomościami w Polsce w 2009 roku, a w 2011 zakupiła Euro Mall Centre Management (EMCM), firmę specjalizującą się w zarządzaniu nieruchomościami handlowymi w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie w naszym kraju CBRE zarządza 26 nieruchomościami biurowymi, handlowymi, magazynowymi i wielofukcyjnymi o łącznej powierzchni ponad 700 000 mkw.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra