Kinnarps Polska Sp. z o.o.

JLLS zarządcą Green Day

Green Day we Wrocławiu
Green Day we Wrocławiu
Skanska Property Poland wybrała firmę doradczą Jones Lang LaSalle na zarządcę wrocławskiego biurowca Green Day.

Zespół Jones Lang LaSalle przejmie kompleksowe zarządzanie operacyjne i finansowe nad budynkiem Green Day na początku marca br.

 

Cieszymy, że tak unikalna, proekologiczna inwestycja jak Green Day dołączy do portfolio nieruchomości biurowych zarządzanych przez Jones Lang LaSalle w Polsce. Wrocławski projekt spełnia wymagania firm poszukujących nowoczesnej, prestiżowej, dobrze zlokalizowanej powierzchni biurowej przyjaznej środowisku naturalnemu. Jesteśmy przekonani, że dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu specjalistów ds. zarządzaniami nieruchomościami, w szczególności nowoczesnymi certyfikowanymi ekologicznie biurowcami, przyczynimy się do umocnienia pozycji Green Day na dolnośląskiej mapie wiodących lokalizacji do prowadzenia biznesu – skomentował Łukasz Mazurczak, Dyrektor w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Biurowymi, Jones Lang LaSalle.

 

 

Green Day powstaje u zbiegu ulic Wyszyńskiego i Szczytnickiej. Obiekt oferować będzie ok. 15 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A na sześciu piętrach oraz powierzchnię handlowo-usługową na parterze. Użytkownicy korzystać będą mogli z 224 miejsc parkingowych. Inwestycja zdobyła precertyfikat w systemie LEED z oceną Gold. Green Day ma zostać oddany do użytku na początku marca 2014 roku, a jego głównym najemcą będzie firma Credit Suisse.

 

Green Day we Wrocławiu to bardzo mocny punkt w portfolio projektów, jakimi zarządzamy. Bardzo cieszymy się z możliwości współpracy ze Skanska Property Poland. Będziemy nadal rozwijać najwyżej jakości kompleksowe rozwiązania i mocną ekspertyzę na polskim rynku nieruchomości komercyjnych – powiedział Virginie de-Baere, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami Jones Lang LaSalle w Polsce.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra