Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Skanska pójdzie śladami Warsaw Spire

|
Warsaw Spire
Warsaw Spire
Spółka zamierza zagospodarować cały kwartał przy rondzie Daszyńskiego. Przestrzeń sąsiadująca z biurowcami zostanie oddana do dyspozycji mieszkańców stolicy.

Skanska Property Poland przy kolejnych inwestycjach udowadnia, że stara się harmonijnie łączyć nowoczesne budynki biurowe z istniejącą zabudową stolicy. Tym razem zapowiada, że zamierza zagospodarować całą przestrzeń kwartału pomiędzy ulicami Prostą, Wronią, Łucką i Towarową. Śladami firmy Ghelamco budującej Warsaw Spire, spółka odda teren pomiędzy biurowcami do dyspozycji warszawiaków.

 

Projekt inwestycji zostanie pokazany w drugim kwartale 2014 r. Już teraz możemy powiedzieć, że na naszym terenie stworzymy atrakcyjną przestrzeń publiczną, a nasza inwestycja nie ograniczy się do postawienia biurowców - informuje Jakub Zagórski, menadżer ds. marketingu i komunikacji w Skanska Property Poland.

 

Obecnie na terenie planowanej inwestycji trwają prace przygotowawcze, m.in. wyburzanie dawnej siedziby IPN. Zastąpi ją kompleks trzech budynków z wysoką na 180 m wieżą, który będzie oferował około 80 tys. mkw powierzchni biurowej. Nad koncepcją architektoniczną kompleksu pracują architekci z pracowni JEMS.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra