WEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKart Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoTorus logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoNowy Styl Group logoPodium Investment logoForbo Flooring Systems Polska logoVantage Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoCity Space logoAluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoAgrobex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoRIS Kotes logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoOlivia Business Centre logoGTV Lighting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTétris Poland logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKwiaty dla biura logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Zawisła wiecha na inwestycji mieszkalno-biurowej na Ursynowie

Budowa inwestycji mieszkalno-biurowej na Ursynowie
Widok w kierunku północno-zachodnim
Zakończyły się prace żelbetowe przy budowie projektu wielofunkcyjnego „Na Romera” w Warszawie.

Dzisiaj, 16 maja 2014 r., zawisła wiecha na inwestycji wielofunkcyjnej powstającej u zbiegu ul. Surowieckiego i Romera na warszawskim Ursynowie Północnym. Inwestorem projektu jest firma Matexi Polska, natomiast generalnym wykonawcą – Totalbud.

 

Uroczystość zawieszenia wiechy oznacza, że zakończono prace żelbetowe i zdejmowanie deskowań. Za tydzień obiekt będzie w stanie surowym otwartym, gdy beton osiągnie wytrzymałość gwarantowaną. Budowa „Na Romera” ma dobiec końca w grudniu br., natomiast odbiory techniczne powinny zakończyć się do końca lutego 2015 r. Według harmonogramu, generalny wykonawca przekaże budynek inwestorowi w marcu przyszłego roku.

 

Jest nam niezmiernie miło spotkać się świętując wiechę już w trzecim projekcie Matexi w Polsce. Po projektach na Bemowie i Bielanach przyszedł czas na zakończenie etapu konstrukcyjnego na Romera. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu i tempa dotychczasowych prac. Chciałbym serdecznie podziękować panu Mariuszowi Pałce – prezesowi Totalbudu ‒ i jego zespołowi za zaangażowanie i wysoką jakość wykonywanych prac – powiedział Mirosław Bednarek, Prezes Matexi Polska.

 

Zarówno inwestorowi, jak i mieszkańcom oraz pracownikom biurowym tego budynku oddamy obiekt bardzo estetyczny. Nasza firma ma z tego powodu dużą satysfakcję. Obiekt zawiera sporą ilość betonu architektonicznego lub betonu szpachlowanego na wzór architektonicznego. Wszystko to wymaga dużej kultury technicznej, a Totalbud lubi takie projekty. Prace biegną zgodnie z harmonogramem i w grudniu bieżącego roku będziemy mogli oddać budynek inwestorowi do fazy odbiorów technicznych – dodał Mariusz Pałka, prezes Totalbudu.


0.0
Tagi: Na Romera
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra