Przedsiębiorstwo Budowlane START logoTorus logoINTERBIURO logoNowy Styl Group logoRIS Kotes logoCOTEX Office Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCity Space logoKart Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoOlivia Business Centre logoVantage Development S.A. logoPodium Investment logoVastint Poland Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKwiaty dla biura logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoUNIMOR Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoDEVCO Sp. z.o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO Olivia Four oddana do użytku

Otwarcie biurowca Olivia Four w Gdańsku
Uczestnicy uroczystości otwarcia budynku
Czwarty budynek wchodzący w skład kompleksu biurowego Olivia Business Centre w Gdańsku uzyskał pozwolenie na użytkowanie.

Początek czerwca oznaczał wzbogacenie oferty gdańskiego rynku biurowego o kolejny obiekt – Olivia Four. Biurowiec wchodzi w skład kompleksu Olivia Business Centre, zlokalizowanego przy al. Grunwaldzkiej 472. Obiekt cieszy się zainteresowaniem najemców: powierzchnie w budynku wynajęły już m.in. Playsoft, Asunto Group i Moore Stephens.

 

Moore Stephens zajął biura na 10. piętrze budynku. Firma oferuje kompleksową obsługę w zakresie badania sprawozdań finansowych, ekspertyz ekonomiczno-prawnych, doradztwa finansowego i podatkowego, szkoleń z zakresu rachunkowości, przygotowania prospektów emisyjnych.

 

Nową siedzibę w Olivia Four ma również firma z branży gier i aplikacji mobilnych – Playsoft. Biura firmy charakteryzuje oryginalna aranżacja. Projektanci zdecydowali się m.in. na graffiti, dekoracje z motywami lego i pokój relaksu z hamakiem. Celem takiego wystroju jest stymulowanie kreatywności pracowników.

 

Asunto Group jest firmą z branży spożywczej, powstałą w 2008 r. z inicjatywy Patrycji i Ireneusza Tucholskich. W nowej lokalizacji Asunto Group zamierza zmienić profil swojej działalności – z handlowego na handlowo-produkcyjny.

 

Olivia Four oferuje 12 500 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Budynek dysponuje 11 kondygnacjami i został wyposażony w rozwiązania podnoszące komfort pracy, m.in. uchylne okna. W projekcie uwzględniono także udogodnienia dla rowerzystów, takie jak szatnie i prysznice. W obiekcie zastosowano systemy i rozwiązania zgodne z ideologią zrównoważonego rozwoju.

 

W uroczystości otwarcia Olivia Four wzięli udział m.in. Maciej Grabski, Prezes Olivia Business Centre; Pierre Olivier Monteil, Manging Director Playsoft, a także pracownicy firm TPS odpowiedzialnej za wykonanie aranżacji pomieszczeń biurowych – Maciej Kotarski i Michał Klepczyński oraz Anna Branicka.


0.0
Tagi: fsa
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra