Spectra Development logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoUNIMOR Development S.A. logoVantage Development S.A. logoAluprof S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTERBIURO logoFYI Commercial Consulting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoPodium Investment logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTorus logoINTER-BUD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArchicom logoCity Space logoNowy Styl Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoBusiness House logoKontor logoVastint Poland Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Hulajnoga i hamak - tak pracuje branża gier

Artykuł

Nowe biuro firmy Playsoft w Gdańsku
Firma Playsoft zajmuje się tworzeniem gier i aplikacji mobilnych
Firma Playsoft, tworząca gry i aplikacje mobilne, przeniosła swoją siedzibę do biurowca Olivia Four w Gdańsku.

Playsoft od poniedziałku 2 czerwca działa już w swojej nowej siedzibie, zlokalizowanej w budynku Olivia Four, wchodzącym w skład kompleksu Olivia Business Centre w Gdańsku. Firma jest pierwszym najemcą obiektu i zajmuje ponad 600 mkw. powierzchni.

 

Nasza przeprowadzka jest częścią strategii związanej z dalszym inwestowaniem w Polski oddział firmy oraz chęcią zapewnienia pracownikom jak najlepszych warunków. Chcieliśmy również, aby nowe biuro było wizytówką świadczonych przez nas usług. Na co dzień tworzymy gry, czyli rozrywkę, więc zależało nam, aby biuro było tego odzwierciedleniem – komentuje Pierre Olivier Monteil, Managing Director firmy Playsoft.

 

Jak wygląda nowe biuro Playsoft? Na pracowników czeka pokój relaksu z hamakiem i maszyną do gier, ozdobiony imitacją trawy – również na ścianie. Po korytarzach przemieszczać się można za pomocą hulajnogi, a wystrój wnętrz urozmaicają m.in. graffiti, tablica z klocków LEGO i lada w kształcie skrzyni. Ciekawym elementem jest także budka telefoniczna w stylu angielskim, pozwalająca na prywatne rozmowy. Celem projektantów było stworzenie miejsca kreatywnego, pozwalającego na swobodną i twórczą pracę w dobrej atmosferze.

 

Playsoft jest niezależnym biurem współpracującym z takimi gigantami na rynku gier jak Konami, Sega, Namco, Ubisoft czy Electronic Arts. Firma jest autorem m.in. mobilnej wersji gier Avengers i SimCity, a także gry na platformy iOS i Android z okazji setnej edycji Tour de France. W Gdańsku Playsoft zatrudnia niemal 80 osób, przede wszystkim testerów, programistów, grafików i szefów projektu.


0.0
Tagi: fsa
Napisz pierwszy komentarz
mantra