Giant

HK Finance przeprowadza się do Olivia Four

Olivia Tower i Olivia Four w nocy, fot. Jerzy Bartkowski
Olivia Tower i Olivia Four, fot. Jerzy Bartkowski
Pomorski dostawca usług księgowych, kadrowo-płacowych i doradztwa finansowego zmienia lokalizację na Olivia Four.

HK Finance to firma założona w 2005 roku przez managerów gdańskiego biura „Ernst & Young”. Suma aktywów, obsługiwanych przez nią klientów na koniec zeszłego roku wyniosła ponad 7,5 miliarda złotych. Obecnie spółka zatrudnia ponad 70 osób, świadcząc usługi w języku polskim, angielskim i niemieckim. Od 2007 r. przedsiębiorstwo jest członkiem międzynarodowej organizacji MGI.

 

W związku z dynamicznym rozwojem HK Finance zdecydowało się na powiększenie powierzchni gdańskiego biura, które od 2013 roku znajdowało się w Olivia Business Centre. Nowa siedziba firmy zlokalizowana jest na 11. piętrze obiektu Olivia Four. Biuro zwiększyło się z wynajmowanych dotąd w Olivia Tower 330 mkw do zajmowanych obecnie 450 mkw.

 

Zmiana biura to nie tylko efekt rozwoju firmy i wzrostu ilości klientów, dla których świadczymy usługi. Chcemy również zapewnić naszym pracownikom bardzo dobre warunki pracy. Zespół systematycznie rośnie i przestrzeń, w której spędzamy dzień pracy jest bardzo ważna zarówno dla komfortu naszych pracowników jak jakości obsługi naszych Klientów komentuje Anna Łabęcka-Milewska, Partner i członek zarządu HK Finance.

 

Olivia Four oferuje 12 500 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Budynek dysponuje 11 kondygnacjami i został wyposażony w rozwiązania podnoszące komfort pracy, m.in. uchylane okna. W projekcie uwzględniono także udogodnienia dla rowerzystów, takie jak szatnie i prysznice. W obiekcie zastosowano systemy i rozwiązania zgodne z ideologią zrównoważonego rozwoju.

 

Jesteśmy szczęśliwi widząc jak rozwija się HK Finance. Wielkim atutem Olivia Business Centre jest zapewnianie naszym rezydentom odpowiednich warunków do prowadzenia codziennego biznesu. Osiągamy to poprzez ułatwianie nawiązywania nowych kontaktów oraz elastyczność w kwestii biznesowo-biurowych potrzeb firm – mówi Maciej Grabski, Prezes Olivia Business Centre.


0.0
Tagi: fsa
Napisz pierwszy komentarz