DEVCO Sp. z.o.o. logoWOMAK HOLDING logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoTorus logoBusiness House logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoTriGranit Corporation logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoEcho Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logoArchicom logoBREMA Sp. z.o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoUNIMOR Development S.A. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoAluprof S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoCHB14 logoGhelamco Poland logoAgrobex Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoKwiaty dla biura logoHexagon logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoPorto Office B Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoALLCON INVESTMENT logoNowy Styl Group logoDorbud S.A. logoEcophon Saint-Gobain logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Do kupienia biurowiec należący do PGNiG Termika

Biurowiec przy ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie, fot. PGNiG Termika
Biurowiec przy ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie, fot. PGNiG Termika
26 września mija czas składania ofert na zakup nieruchomości zlokalizowanej na warszawskim Śródmieściu.

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 511 mkw. wraz z prawem własności znajdującego się na nim budynku biurowo-mieszkalnego o powierzchni zabudowy 256 mkw.

 

Budynek posiada cztery kondygnacje nadziemne i jedną podziemną, w której znajdują się piwnice. Na poddaszu z kolei mieści się suszarnia i pralnia. W budynku wyodrębnionych jest 13 samodzielnych lokali w tym 11 niemieszkalnych, zajmujących łącznie 571,6 mkw. i 2 mieszkalne (147, 24 mkw.) – wszystkie są własnością PGNiG Termika. Obecnie wynajmowanych jest 9 lokali. Biurowiec pochodzi z roku 1939, jego elewacja obłożona jest piaskowcem, a wejście do obiektu znajduje się z dwóch stron frontu – od ul. Wybrzeże Kościuszkowskie i od parkingu.

 

Działka przylega do ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie i posiada kształt regularnego prostokąta. Z tyłu budynku znajdują się miejsca parkingowe.

 

Cena wywoławcza netto nieruchomości wynosi 10 774 000 zł. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wniesienie wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej, czyli 1 074 400 zł.

 

PGNiG TERMIKA jest największym w Polsce producentem ciepła i energii elektrycznej, wytwarzanych metodą kogeneracji. Spółka posiada kilka elektrociepłowni w Warszawie: Ciepłownię Kawęczyn, Elektrociepłownię Siekierki, Elektrociepłownię Żerań, Ciepłownię Wola oraz Elektrociepłownię Pruszków w Pruszkowie. Firma jest dostawcą ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, a także odbiorcą biomasy.

Tagi: PGNiG Warszawa
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra