Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoEcho Investment logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGhelamco Poland logoSpectra Development logoNowy Styl Group logoPodium Investment logoArchicom logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFYI Commercial Consulting logoUNIMOR Development S.A. logoCity Space logoVantage Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBusiness House logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTétris Poland logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoINTER-BUD logoCOTEX Office Centre logoKontor logoGTV Lighting logoForbo Flooring Systems Polska logoEURO STYL Spółka Akcyjna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Do kupienia biurowiec należący do PGNiG Termika

Biurowiec przy ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie, fot. PGNiG Termika
Biurowiec przy ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie, fot. PGNiG Termika
26 września mija czas składania ofert na zakup nieruchomości zlokalizowanej na warszawskim Śródmieściu.

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 511 mkw. wraz z prawem własności znajdującego się na nim budynku biurowo-mieszkalnego o powierzchni zabudowy 256 mkw.

 

Budynek posiada cztery kondygnacje nadziemne i jedną podziemną, w której znajdują się piwnice. Na poddaszu z kolei mieści się suszarnia i pralnia. W budynku wyodrębnionych jest 13 samodzielnych lokali w tym 11 niemieszkalnych, zajmujących łącznie 571,6 mkw. i 2 mieszkalne (147, 24 mkw.) – wszystkie są własnością PGNiG Termika. Obecnie wynajmowanych jest 9 lokali. Biurowiec pochodzi z roku 1939, jego elewacja obłożona jest piaskowcem, a wejście do obiektu znajduje się z dwóch stron frontu – od ul. Wybrzeże Kościuszkowskie i od parkingu.

 

Działka przylega do ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie i posiada kształt regularnego prostokąta. Z tyłu budynku znajdują się miejsca parkingowe.

 

Cena wywoławcza netto nieruchomości wynosi 10 774 000 zł. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wniesienie wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej, czyli 1 074 400 zł.

 

PGNiG TERMIKA jest największym w Polsce producentem ciepła i energii elektrycznej, wytwarzanych metodą kogeneracji. Spółka posiada kilka elektrociepłowni w Warszawie: Ciepłownię Kawęczyn, Elektrociepłownię Siekierki, Elektrociepłownię Żerań, Ciepłownię Wola oraz Elektrociepłownię Pruszków w Pruszkowie. Firma jest dostawcą ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, a także odbiorcą biomasy.


0.0
Tagi: PGNiG Warszawa
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra