FYI Commercial Consulting logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoCHB14 logoNowy Styl Group logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCity Office logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoOnyx Business Point logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office B Sp. z o.o. logoSpectra Development logoCOTEX Office Centre logoSchüco International Polska logoOlivia Business Centre logoGhelamco Poland logoGTV Lighting logoTorus logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoKwiaty dla biura logoAluprof S.A. logoCity Space logoArchicom logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoEcho Investment logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGłówka Pracuje logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Do kupienia biurowiec należący do PGNiG Termika

Biurowiec przy ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie, fot. PGNiG Termika
Biurowiec przy ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie, fot. PGNiG Termika
26 września mija czas składania ofert na zakup nieruchomości zlokalizowanej na warszawskim Śródmieściu.

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 511 mkw. wraz z prawem własności znajdującego się na nim budynku biurowo-mieszkalnego o powierzchni zabudowy 256 mkw.

 

Budynek posiada cztery kondygnacje nadziemne i jedną podziemną, w której znajdują się piwnice. Na poddaszu z kolei mieści się suszarnia i pralnia. W budynku wyodrębnionych jest 13 samodzielnych lokali w tym 11 niemieszkalnych, zajmujących łącznie 571,6 mkw. i 2 mieszkalne (147, 24 mkw.) – wszystkie są własnością PGNiG Termika. Obecnie wynajmowanych jest 9 lokali. Biurowiec pochodzi z roku 1939, jego elewacja obłożona jest piaskowcem, a wejście do obiektu znajduje się z dwóch stron frontu – od ul. Wybrzeże Kościuszkowskie i od parkingu.

 

Działka przylega do ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie i posiada kształt regularnego prostokąta. Z tyłu budynku znajdują się miejsca parkingowe.

 

Cena wywoławcza netto nieruchomości wynosi 10 774 000 zł. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wniesienie wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej, czyli 1 074 400 zł.

 

PGNiG TERMIKA jest największym w Polsce producentem ciepła i energii elektrycznej, wytwarzanych metodą kogeneracji. Spółka posiada kilka elektrociepłowni w Warszawie: Ciepłownię Kawęczyn, Elektrociepłownię Siekierki, Elektrociepłownię Żerań, Ciepłownię Wola oraz Elektrociepłownię Pruszków w Pruszkowie. Firma jest dostawcą ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, a także odbiorcą biomasy.

Tagi: PGNiG Warszawa
Napisz pierwszy komentarz
mantra