HAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoRIS Kotes logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPodium Investment logoSpectra Development logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAgrobex Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoFYI Commercial Consulting logoCOTEX Office Centre logoTorus logoTétris Poland logoVantage Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKart Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoNowy Styl Group logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBusiness House logoUNIMOR Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCity Space logoForbo Flooring Systems Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Do kupienia biurowiec należący do PGNiG Termika

Biurowiec przy ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie, fot. PGNiG Termika
Biurowiec przy ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie, fot. PGNiG Termika
26 września mija czas składania ofert na zakup nieruchomości zlokalizowanej na warszawskim Śródmieściu.

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 511 mkw. wraz z prawem własności znajdującego się na nim budynku biurowo-mieszkalnego o powierzchni zabudowy 256 mkw.

 

Budynek posiada cztery kondygnacje nadziemne i jedną podziemną, w której znajdują się piwnice. Na poddaszu z kolei mieści się suszarnia i pralnia. W budynku wyodrębnionych jest 13 samodzielnych lokali w tym 11 niemieszkalnych, zajmujących łącznie 571,6 mkw. i 2 mieszkalne (147, 24 mkw.) – wszystkie są własnością PGNiG Termika. Obecnie wynajmowanych jest 9 lokali. Biurowiec pochodzi z roku 1939, jego elewacja obłożona jest piaskowcem, a wejście do obiektu znajduje się z dwóch stron frontu – od ul. Wybrzeże Kościuszkowskie i od parkingu.

 

Działka przylega do ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie i posiada kształt regularnego prostokąta. Z tyłu budynku znajdują się miejsca parkingowe.

 

Cena wywoławcza netto nieruchomości wynosi 10 774 000 zł. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wniesienie wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej, czyli 1 074 400 zł.

 

PGNiG TERMIKA jest największym w Polsce producentem ciepła i energii elektrycznej, wytwarzanych metodą kogeneracji. Spółka posiada kilka elektrociepłowni w Warszawie: Ciepłownię Kawęczyn, Elektrociepłownię Siekierki, Elektrociepłownię Żerań, Ciepłownię Wola oraz Elektrociepłownię Pruszków w Pruszkowie. Firma jest dostawcą ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, a także odbiorcą biomasy.


0.0
Tagi: PGNiG Warszawa
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra