Dorbud S.A. logoOlivia Business Centre logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTERBIURO logoPartner Capital Group logoNowy Styl Group logoSpectra Development logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoAluprof S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoCHB14 logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoLC Corp S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoEcho Investment logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoBusiness House logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoArchicom logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoLobos Nieruchomości logoPorto Office B Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoCity Space logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoSchüco International Polska logoOnyx Business Point logoGTV Lighting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Do kupienia biurowiec należący do PGNiG Termika

Biurowiec przy ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie, fot. PGNiG Termika
Biurowiec przy ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie, fot. PGNiG Termika
26 września mija czas składania ofert na zakup nieruchomości zlokalizowanej na warszawskim Śródmieściu.

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 511 mkw. wraz z prawem własności znajdującego się na nim budynku biurowo-mieszkalnego o powierzchni zabudowy 256 mkw.

 

Budynek posiada cztery kondygnacje nadziemne i jedną podziemną, w której znajdują się piwnice. Na poddaszu z kolei mieści się suszarnia i pralnia. W budynku wyodrębnionych jest 13 samodzielnych lokali w tym 11 niemieszkalnych, zajmujących łącznie 571,6 mkw. i 2 mieszkalne (147, 24 mkw.) – wszystkie są własnością PGNiG Termika. Obecnie wynajmowanych jest 9 lokali. Biurowiec pochodzi z roku 1939, jego elewacja obłożona jest piaskowcem, a wejście do obiektu znajduje się z dwóch stron frontu – od ul. Wybrzeże Kościuszkowskie i od parkingu.

 

Działka przylega do ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie i posiada kształt regularnego prostokąta. Z tyłu budynku znajdują się miejsca parkingowe.

 

Cena wywoławcza netto nieruchomości wynosi 10 774 000 zł. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wniesienie wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej, czyli 1 074 400 zł.

 

PGNiG TERMIKA jest największym w Polsce producentem ciepła i energii elektrycznej, wytwarzanych metodą kogeneracji. Spółka posiada kilka elektrociepłowni w Warszawie: Ciepłownię Kawęczyn, Elektrociepłownię Siekierki, Elektrociepłownię Żerań, Ciepłownię Wola oraz Elektrociepłownię Pruszków w Pruszkowie. Firma jest dostawcą ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, a także odbiorcą biomasy.

Tagi: PGNiG Warszawa
Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra