INTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTétris Poland logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoPodium Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKart Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoRIS Kotes logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoBusiness House logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVantage Development S.A. logoCity Space logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGTV Lighting logoCOTEX Office Centre logoSpectra Development logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoTorus logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO Erbud zrealizuje biurowiec Promenady ZITA za 70,3 mln zł

Promenady ZIta
Promenady ZIta
Spółka Erbud SA podpisała umowę na generalne wykonawstwo biurowca należącego do Vantage Development.

W ramach realizacji umowy Erbud wybuduje biurowiec Promenady ZITA etap A, C i D wraz z infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem i uzbrojeniem terenu na nieruchomości. Kontrakt zostanie zrealizowany nie później niż w ciągu 13 miesięcy od dnia uzyskania pozwolenia na użytkowanie, które powinno nastąpić po upływie 66 tygodni od chwili wydania nakazu rozpoczęcia robót.

 

Wartość realizacji budynku biurowego Promenady ZITA we Wrocławiu wynosi 70,3 mln zł netto. Zleceniodawcą i inwestorem jest Promenady ZITA Sp. z o.o. - spółka zależna od Vantage Development.

 

Obecnie Erbud realizuje umowę o wartości 24,7 mln zł na budowę budynku biurowo-usługowego z garażem podziemnym – Promenady ZITA etap B.

 

Promenady ZITA to drugi biurowiec powstający w ramach kompleksu Promenady Wrocławskie, znajdującego się w centrum Wrocławia przy ul. Rychtalskiej i Słonimskiego. W budynku znajdą się elastycznie zaprojektowane powierzchnie, nowoczesne instalacje gwarantujące komfort pracy oraz ograniczenie kosztów związanych z eksploatacją powierzchni. Biurowiec otrzymał certyfikat na poziomie Gold w systemie LEED.

 

Vantage Development SA jest deweloperem działającym głównie na wrocławskim rynku nieruchomości. Firma specjalizuje się w inwestycjach mieszkaniowych i biurowych. Spółka należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich i Zachodniej Izby Gospodarczej we Wrocławiu. Grupa Impel jest największą w Polsce grupą, skupiającą firmy usługowe.

 

Erbud SA świadczy usługi budowlane w segmencie kubaturowym, użyteczności publicznej, inżynieryjno-drogowym i energetycznym. Firma obecna jest zarówno na rynku polskim, jak i w innych krajach europejskich. Grupa osiąga roczne obroty o wysokości 1,5 mld zł i jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, zaangażowana jest m.in. w budowę Siedziby Urzędu Marszałkowskiego i Sejmiku Wielkopolskiego w Poznaniu.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra