Ecophon Saint-Gobain logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoOmnitech Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoINTERBIURO logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoALLCON INVESTMENT logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoTriGranit Corporation logoFYI Commercial Consulting logoHexagon logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoOlivia Business Centre logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoTorus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBusiness House logoCity Space logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCHB14 logoEcho Investment logoKwiaty dla biura logoGhelamco Poland logoLobos Nieruchomości logoPRO-INVEST S.A. logoSchüco International Polska logoBREMA Sp. z.o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Erbud zrealizuje biurowiec Promenady ZITA za 70,3 mln zł

Promenady ZIta
Promenady ZIta
Spółka Erbud SA podpisała umowę na generalne wykonawstwo biurowca należącego do Vantage Development.

W ramach realizacji umowy Erbud wybuduje biurowiec Promenady ZITA etap A, C i D wraz z infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem i uzbrojeniem terenu na nieruchomości. Kontrakt zostanie zrealizowany nie później niż w ciągu 13 miesięcy od dnia uzyskania pozwolenia na użytkowanie, które powinno nastąpić po upływie 66 tygodni od chwili wydania nakazu rozpoczęcia robót.

 

Wartość realizacji budynku biurowego Promenady ZITA we Wrocławiu wynosi 70,3 mln zł netto. Zleceniodawcą i inwestorem jest Promenady ZITA Sp. z o.o. - spółka zależna od Vantage Development.

 

Obecnie Erbud realizuje umowę o wartości 24,7 mln zł na budowę budynku biurowo-usługowego z garażem podziemnym – Promenady ZITA etap B.

 

Promenady ZITA to drugi biurowiec powstający w ramach kompleksu Promenady Wrocławskie, znajdującego się w centrum Wrocławia przy ul. Rychtalskiej i Słonimskiego. W budynku znajdą się elastycznie zaprojektowane powierzchnie, nowoczesne instalacje gwarantujące komfort pracy oraz ograniczenie kosztów związanych z eksploatacją powierzchni. Biurowiec otrzymał certyfikat na poziomie Gold w systemie LEED.

 

Vantage Development SA jest deweloperem działającym głównie na wrocławskim rynku nieruchomości. Firma specjalizuje się w inwestycjach mieszkaniowych i biurowych. Spółka należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich i Zachodniej Izby Gospodarczej we Wrocławiu. Grupa Impel jest największą w Polsce grupą, skupiającą firmy usługowe.

 

Erbud SA świadczy usługi budowlane w segmencie kubaturowym, użyteczności publicznej, inżynieryjno-drogowym i energetycznym. Firma obecna jest zarówno na rynku polskim, jak i w innych krajach europejskich. Grupa osiąga roczne obroty o wysokości 1,5 mld zł i jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, zaangażowana jest m.in. w budowę Siedziby Urzędu Marszałkowskiego i Sejmiku Wielkopolskiego w Poznaniu.

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra