Lobos Nieruchomości logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoGTV Lighting logoAluprof S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKart Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoOnyx Business Point logoTorus logoPartner Capital Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoEcho Investment logoSchüco International Polska logoOmnitech Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoCHB14 logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoBusiness House logoSpectra Development logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoPRO-INVEST S.A. logoOlivia Business Centre logoPorto Office B Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDorbud S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

EKO Erbud zrealizuje biurowiec Promenady ZITA za 70,3 mln zł

Promenady ZIta
Promenady ZIta
Spółka Erbud SA podpisała umowę na generalne wykonawstwo biurowca należącego do Vantage Development.

W ramach realizacji umowy Erbud wybuduje biurowiec Promenady ZITA etap A, C i D wraz z infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem i uzbrojeniem terenu na nieruchomości. Kontrakt zostanie zrealizowany nie później niż w ciągu 13 miesięcy od dnia uzyskania pozwolenia na użytkowanie, które powinno nastąpić po upływie 66 tygodni od chwili wydania nakazu rozpoczęcia robót.

 

Wartość realizacji budynku biurowego Promenady ZITA we Wrocławiu wynosi 70,3 mln zł netto. Zleceniodawcą i inwestorem jest Promenady ZITA Sp. z o.o. - spółka zależna od Vantage Development.

 

Obecnie Erbud realizuje umowę o wartości 24,7 mln zł na budowę budynku biurowo-usługowego z garażem podziemnym – Promenady ZITA etap B.

 

Promenady ZITA to drugi biurowiec powstający w ramach kompleksu Promenady Wrocławskie, znajdującego się w centrum Wrocławia przy ul. Rychtalskiej i Słonimskiego. W budynku znajdą się elastycznie zaprojektowane powierzchnie, nowoczesne instalacje gwarantujące komfort pracy oraz ograniczenie kosztów związanych z eksploatacją powierzchni. Biurowiec otrzymał certyfikat na poziomie Gold w systemie LEED.

 

Vantage Development SA jest deweloperem działającym głównie na wrocławskim rynku nieruchomości. Firma specjalizuje się w inwestycjach mieszkaniowych i biurowych. Spółka należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich i Zachodniej Izby Gospodarczej we Wrocławiu. Grupa Impel jest największą w Polsce grupą, skupiającą firmy usługowe.

 

Erbud SA świadczy usługi budowlane w segmencie kubaturowym, użyteczności publicznej, inżynieryjno-drogowym i energetycznym. Firma obecna jest zarówno na rynku polskim, jak i w innych krajach europejskich. Grupa osiąga roczne obroty o wysokości 1,5 mld zł i jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, zaangażowana jest m.in. w budowę Siedziby Urzędu Marszałkowskiego i Sejmiku Wielkopolskiego w Poznaniu.

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra