Luppo Puppo rośnie w biurowcu ZITA

Promenady Business Park Wrocław
Promenady Business Park Wrocław
W biurowcu ZITA powierzchnia przedszkola i żłobka Luppo Puppo wzrasta, co jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na opiekę nad dziećmi.

W kompleksie biurowym Promenady Business Park Luppo Puppo swoją pierwszą placówkę otworzyło w grudniu 2017 r. Łączyła ona przedszkole i żłobek w jednym lokalu o powierzchni ok. 290 mkw. Obecnie, po dobraniu dodatkowej powierzchni, przedszkole i żłobek zostaną rozdzielone. Łącznie będą one zajmować ponad 700 mkw. w biurowcu ZITA. Podczas negocjacji wynajmu dodatkowej powierzchni przez Luppo Puppo, firma Knight Frank reprezentowała właściciela budynku, firmę Vantage Development

Luppo Puppo cieszy się dużym zainteresowaniem rodziców i ogromną sympatią najmłodszych, dlatego postanowiliśmy zdywersyfikować nasze usługi poprzez kolejny lokal w biurowcu ZITA. Nasza oferta wpisuje się w rosnące oczekiwania pracowników pod względem usług i udogodnień w obiektach biurowych, dlatego stawiamy na rozwój na terenie całej Polski. Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Nasze przedszkola i żłobki są wyposażone i urządzone na najwyższym poziomie, aby zapewnić naszym podopiecznym - dzieciom od 8 miesiąca życia do 6 lat - bezpieczne i atrakcyjne warunki do rozwoju i zabawy – komentuje Marta Koźmik, założycielka sieci Luppo Puppo. 

Bardzo się cieszymy, że najemca dostrzegł potencjał lokalizacji i zdecydował się rozwinąć działalność w ramach budynku ZITA. Tym samym jest to dodatkowe udogodnienie dla najemców posiadających swoje biura w ramach kompleksu Promendy Business Park, jak i dla okolicznych mieszkańców – mówi Anna Patrzyk-Sperzyńska, Leasing Manager z wrocławskiego biura Knight Frank. 

Zwiększenie powierzchni najmu to wyraźny i bardzo dobry sygnał dla Vantage Development, że tworzenie powierzchni komercyjnych takich jak Promenady Business Park to dobry kierunek. Dziś nie chodzi już tylko o realizację inwestycji komercyjnych w dobrej lokalizacji i w najwyższym standardzie. Nowoczesny biurowiec znajduje się blisko terenów zielonych oraz punktów usługowych, a pracownicy z łatwością mogą zachować work-life balance dzięki placówkom takim jak Luppo Puppo – mówi Maciej Moralewicz, menedżer komercjalizacji Vantage Development. 

Biurowiec ZITA jest drugim budynkiem zrealizowanym w ramach kompleksu Promenady Business Park we Wrocławiu. Budynek znajduje się w odległości 2 km od wrocławskiego rynku w sąsiedztwie ulic Trzebnickiej i Jedności Narodowej. Lokalizacja ta zapewnia pracownikom łatwy dostęp do komunikacji publicznej. 

 


1.0
Napisz pierwszy komentarz