Bauer wybrał Zitę

Promenady Zita
Promenady Zita
Wydawnictwo Bauer wynajęło biuro w kompleksie Promenady Business Park. Wprowadzi się ono do biurowca Promenady Zita.

Promenady Zita to jeden z biurowców wchodzących w skład kompleksu Promenady Business Park. Obiekt ten zyskał nowego najemcę. Jest nim Wydawnictwo Bauer, które specjalizuje się w wydawaniu pism poradnikowych, kulinarnych, luksusowych oraz hobbystycznych. Firma wynajęła biuro o powierzchni 955 mkw. W procesie pozyskiwania nowego najemcy spółkę Vantage Development reprezentowała firma Knight Frank.

Cieszy nas, że tak rozpoznawalna firma zdecydowała się na wynajęcie powierzchni w biurowcu Zita. Mamy nadzieję, że nowoczesne i elastycznie zaprojektowane przestrzenie budynku spełnią oczekiwania najemcy. W okolicy znajduje się wiele punktów usługowych oraz terenów zielonych, z których z pewnością będą korzystać pracownicy wydawnictwa w czasie przerw – mówi Maciej Moralewicz, menedżer komercjalizacji Vantage Development.

Kompleks biurowy Promenady Business Park docelowo będzie składał się z pięciu budynków. Zaoferuje on łącznie 90 000 mkw. powierzchni. Pierwszym obiektem, który powstał w ramach kompleksu jest biurowiec Promenady Epsilon. Najemcami tego budynku są takie firmy jak Qatar Airways, Transition Technologies czy Impel S.A. Kolejnym obiektem kompleksu jest biurowiec Promenady Zita, który na swoją siedzibę wybrały m.in. Intrum, HCL,Fortum Power and Heat, Si Consulting, Axiom SL, Ecco Rail, mFinanse, Impel Facility Services, Impel Synergies, oraz Wydawnictwo Bauer. Kompleksie Promenady Business Park tworzony jest przez wrocławską spółkę Vantage Development.

 


1.0
Napisz pierwszy komentarz