DEVCO Sp. z.o.o. logoPodium Investment logoSpectra Development logoGTV Lighting logoKart Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoOlivia Business Centre logoUNIMOR Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoForbo Flooring Systems Polska logoTétris Poland logoVantage Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoKwiaty dla biura logoBusiness House logoARTSERVIS sp. z o.o. logoRIS Kotes logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTorus logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO Colliers wyłącznym agentem Astorii

Astoria w Warszawie
Astoria w Warszawie
Zlokalizowany w centrum Warszawy budynek biurowo-handlowy, realizowany przez spółkę STRABAG Real Estate GmbH (SRE) zostanie w całości skomercjalizowany przez doradcę na rynku nieruchomości komercyjnych, firmę Colliers.

Astoria o powierzchni całkowitej 28 000 mkw. będzie liczyć 10 pięter i 2 poziomy garażu podziemnego z miejscami dla około 100 aut. Zakończenie inwestycji, której wartość szacowana jest na 75 mln euro, planowane jest na pierwsze półrocze 2016 r. Astoria zajmie prestiżowe miejsce na mapie warszawskich budynków biurowych, a dzięki przyciągającej wzrok, nowoczesnej architekturze fasady, zaprojektowanej z wykorzystaniem szkła, metalu i kamienia harmonijnie wpasuje się w otoczenie mówi Erol Milo, Menadżer projektu STRABAG Real Estate.

 

Budynek zaoferuje najemcom nowoczesne powierzchnie biurowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb. W obiekcie zostaną zainstalowane oświetlenie LED i system stropów aktywnych do regulacji temperatury pomieszczeń, które wpłyną na obniżenie kosztów eksploatacji. Inwestycja realizowana jest zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i wymogami certyfikatu środowiskowego LEED na poziomie Gold.

 

Kompleks powstaje przy ul. Przeskok 2. Budynek Astoria łączy dwie części Warszawy – z jednej strony, otoczenie biznesowe, sąsiadujące z pierwszą i drugą linią metra, Dworcem Centralnym oraz licznymi hotelami. Z drugiej graniczy z historyczną częścią Warszawy, z wieloma udogodnieniami takimi, jak: restauracje, sklepy i kawiarnie – mówi Ewelina Kałużna, Dyrektor Działu Powierzchni Biurowych – Reprezentacja Właściciela w Colliers International.

 

Projekt architektoniczny AstoriiI opracowali projektani Epstein. Generalnym Wykonawcą inwestycji jest STRABAG Sp. z o.o.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra