CHB14 logoEcho Investment logoDorbud S.A. logoINTERBIURO logoNowy Styl Group logoBusiness House logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoTorus logoAluprof S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSpectra Development logoSchüco International Polska logoArchicom logoCity Space logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoGhelamco Poland logoKart Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPRO-INVEST S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoPorto Office B Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoUNIMOR Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoOmnitech Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoLobos Nieruchomości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoLC Corp S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

EKO Zawieszenie wiechy na praskim biurowcu HB Reavis

Metronom Business Center w Czechach
Metronom Business Center będzie składał się z trzech połączonych budynków, zwieńczonych szerokimi tarasami
Po ponad roku od rozpoczęcia budowy, spółka HB Reavis świętuje zawieszenie wiechy na powstającym w czeskiej Pradze kompleksie Metronom Business Center.

Metronom Business Center realizowany jest nieopodal stacji metra Nové Butovice i zaoferuje ponad 29 800 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A oraz 2135 mkw. przeznaczonych na funkcję handlową. Inwestycja będzie składała się z trzech połączonych budynków, zwieńczonych szerokimi tarasami. Każde piętro będzie dysponowało elastycznymi rozwiązaniami w wielkości od 250 do 4500 mkw. Na trzech podziemnych poziomach znajdą się parking dla 533 samochodów i rowerów oraz stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

 

Metronom Business Center to nie tylko biura, w ramach inwestycji nastąpi również przebudowa terenów miejskich wokół stacji metra. W bezpośrednim sąsiedztwie części handlowej zlokalizowanej na niższych piętrach kompleksu powstaną park i strefa relaksu, pełne zieleni i instalacji wodnych. Jesteśmy przekonani, że ten budynek i jego otoczenie będą służyć nie tylko naszym najemcom, ale też mieszkańcom i turystom odwiedzającym tę część Pragi – mówi Olga Humlová, Dyrektor HB Reavis CZ. 

 

Głównym wykonawcą inwestycji jest HB Reavis Management CZ, projekt architektoniczny wykonał Václav Hlaváček, a głównym projektantem jest Helika. Inwestycja będzie certyfikowana w systemie BREEAM na poziomie Very good. Oddanie budynku do użytku zaplanowano na pierwszy kwartał 2015 r.

Tagi: HB Reavis
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra