Nowy Styl Group logoINTER-BUD logoPodium Investment logoCity Space logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPorto Office A Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoBusiness House logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoTétris Poland logoVantage Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoRIS Kotes logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTERBIURO logoGTV Lighting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFYI Commercial Consulting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCOTEX Office Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO Zawieszenie wiechy na praskim biurowcu HB Reavis

Metronom Business Center w Czechach
Metronom Business Center będzie składał się z trzech połączonych budynków, zwieńczonych szerokimi tarasami
Po ponad roku od rozpoczęcia budowy, spółka HB Reavis świętuje zawieszenie wiechy na powstającym w czeskiej Pradze kompleksie Metronom Business Center.

Metronom Business Center realizowany jest nieopodal stacji metra Nové Butovice i zaoferuje ponad 29 800 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A oraz 2135 mkw. przeznaczonych na funkcję handlową. Inwestycja będzie składała się z trzech połączonych budynków, zwieńczonych szerokimi tarasami. Każde piętro będzie dysponowało elastycznymi rozwiązaniami w wielkości od 250 do 4500 mkw. Na trzech podziemnych poziomach znajdą się parking dla 533 samochodów i rowerów oraz stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

 

Metronom Business Center to nie tylko biura, w ramach inwestycji nastąpi również przebudowa terenów miejskich wokół stacji metra. W bezpośrednim sąsiedztwie części handlowej zlokalizowanej na niższych piętrach kompleksu powstaną park i strefa relaksu, pełne zieleni i instalacji wodnych. Jesteśmy przekonani, że ten budynek i jego otoczenie będą służyć nie tylko naszym najemcom, ale też mieszkańcom i turystom odwiedzającym tę część Pragi – mówi Olga Humlová, Dyrektor HB Reavis CZ. 

 

Głównym wykonawcą inwestycji jest HB Reavis Management CZ, projekt architektoniczny wykonał Václav Hlaváček, a głównym projektantem jest Helika. Inwestycja będzie certyfikowana w systemie BREEAM na poziomie Very good. Oddanie budynku do użytku zaplanowano na pierwszy kwartał 2015 r.


0.0
Tagi: HB Reavis
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra