Assa Abloy

Savills agentem Warsaw Trade Tower

Warsaw Trade Tower, fot. wtt.pl
Warsaw Trade Center - 43-piętrowy budynek przy ul. Chmielnej 51
Międzynarodowa agencja doradcza na rynku nieruchomości została wybrana na agenta wyłącznego, odpowiedzialnego za wynajem powierzchni biurowych w Warsaw Trade Tower.

Zaangażowanie Savills w wynajem powierzchni tego jednego z najbardziej rozpoznawanych i cenionych budynków w Warszawie, z najpiękniejszą panoramą na całe miasto, to dla nas prestiżowa nominacja. Obiekt ten to ponadczasowa klasyka, oferująca wysokiej jakości powierzchnie biurowe. WTT wciąż pozostaje jedną z najwyższych, najbardziej pożądanych i dobrze zarządzanych nieruchomości w Warszawie – komentuje Dorota Ejsmont, Dyrektor Działu Reprezentacji Wynajmujących w Dziale Powierzchni Biurowych Savills.

 

Położony przy ul. Chłodnej 51, w pobliżu skrzyżowania ul. Towarowej z Aleją Solidarności, Warsaw Trade Tower jest trzecim najwyższym biurowcem w Europie Środkowo-Wschodniej. Na 39 piętrach biurowych budynek posiada ok. 42 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Powyżej nich znajdują się dodatkowe dwa piętra techniczne. Do dyspozycji najemców pozostaje ponadto 300 miejsc postojowych w podziemnym parkingu, 11 wind, poruszających się z prędkością 7 metrów na sekundę, a także wiele różnych punktów usługowych, takich jak: kantyna, kawiarnia, piekarnia, pralnia chemiczna, usługi kurierskie oraz dwujęzyczne przedszkole.

 

Wśród najemców Warsaw Trade Tower znajdują się m.in. firmy: AXA, MSD, Altkom, Grupa Azoty, American Express, BP, Mattel i Dago. Właścicielem inwestycji jest spółka Warsaw Trade Tower 2 Sp. z o. o., zaś zarządcą - spółka Apollo-Rida Poland Sp. z o. o.

 

Savills jest globalną spółką, świadczącą usługi w branży obrotu nieruchomościami. Spółka notowana na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych, posiada sieć ponad 600 biur i przedstawicielstw w obu Amerykach, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie i oferuje szeroki zakres usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych.


0.0
Napisz pierwszy komentarz