Aluprof S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoKart Sp. z o.o. logoCity Space logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoBusiness House logoVantage Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoOlivia Business Centre logoTétris Poland logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKwiaty dla biura logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPodium Investment logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoSpectra Development logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Savills agentem Warsaw Trade Tower

Warsaw Trade Tower, fot. wtt.pl
Warsaw Trade Center - 43-piętrowy budynek przy ul. Chmielnej 51
Międzynarodowa agencja doradcza na rynku nieruchomości została wybrana na agenta wyłącznego, odpowiedzialnego za wynajem powierzchni biurowych w Warsaw Trade Tower.

Zaangażowanie Savills w wynajem powierzchni tego jednego z najbardziej rozpoznawanych i cenionych budynków w Warszawie, z najpiękniejszą panoramą na całe miasto, to dla nas prestiżowa nominacja. Obiekt ten to ponadczasowa klasyka, oferująca wysokiej jakości powierzchnie biurowe. WTT wciąż pozostaje jedną z najwyższych, najbardziej pożądanych i dobrze zarządzanych nieruchomości w Warszawie – komentuje Dorota Ejsmont, Dyrektor Działu Reprezentacji Wynajmujących w Dziale Powierzchni Biurowych Savills.

 

Położony przy ul. Chłodnej 51, w pobliżu skrzyżowania ul. Towarowej z Aleją Solidarności, Warsaw Trade Tower jest trzecim najwyższym biurowcem w Europie Środkowo-Wschodniej. Na 39 piętrach biurowych budynek posiada ok. 42 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Powyżej nich znajdują się dodatkowe dwa piętra techniczne. Do dyspozycji najemców pozostaje ponadto 300 miejsc postojowych w podziemnym parkingu, 11 wind, poruszających się z prędkością 7 metrów na sekundę, a także wiele różnych punktów usługowych, takich jak: kantyna, kawiarnia, piekarnia, pralnia chemiczna, usługi kurierskie oraz dwujęzyczne przedszkole.

 

Wśród najemców Warsaw Trade Tower znajdują się m.in. firmy: AXA, MSD, Altkom, Grupa Azoty, American Express, BP, Mattel i Dago. Właścicielem inwestycji jest spółka Warsaw Trade Tower 2 Sp. z o. o., zaś zarządcą - spółka Apollo-Rida Poland Sp. z o. o.

 

Savills jest globalną spółką, świadczącą usługi w branży obrotu nieruchomościami. Spółka notowana na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych, posiada sieć ponad 600 biur i przedstawicielstw w obu Amerykach, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie i oferuje szeroki zakres usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra