Giant

Starburst Data pierwszym najemcą myoffice w warszawskiej ofercie myhive

|
IMMOFINANZ, jeden z największych inwestorów na stołecznym rynku biurowym, od kwietnia br. wdraża w swoich nieruchomościach pod marką myhive, nowe elastyczne produkty typu premium: mycowork oraz myoffice.

Warszawie funkcjonują już trzy przestrzenie coworkingowe mycowork, a w ostatnich dniach ofertę poszerzyły dwie pierwsze oddane do użytku powierzchnie myoffice – czyli całe gotowe biura serwisowane, z pełną infrastrukturą, dostępne na wynajem od jednego miesiąca. Jedna z nich, w myhive Crown Point znalazła od razu swojego najemcę - Starburst Data, który wprowadzi się na tę przestrzeń, na zasadach elastycznych. Firmą, która doradzała najemcy w tej transakcji, był ekspert na rynku nieruchomości - Savills.

myoffice to jedna z elastycznych propozycji IMMOFINANZ – oferta, której do tej pory nie było na polskim rynku biurowym. Produkt myoffice, który potocznie jest określamy jako prywatny cowork, z własną recepcją, salkami konferencyjnymi, focus room-ami (w których zastosowano materiały wyciszające i poprawiające akustykę), lounge, kuchnią, serwerownią, toaletą, przygotowany jest w design myhive. Biurka są elektrycznie regulowane, mają dostęp do światła dziennego, a klimatyzacja jest dostosowywana indywidualnie. Najemcy otrzymują także możliwość uwzględnienia wszelkich usług dodatkowych, takich jak sprzątanie, utrzymanie, kwiaty, media, dostęp do Internetu, usługi pocztowe oraz kurierskie, herbata, kawa i woda, administracja biurowa, płacąc jedną fakturę all-inclusive.

Produkt ten rozwijany jest w ramach całego portfela budynków myhive w Polsce, a pierwszą umowę podpisano na powierzchnię w myhive Crown Point, która liczy 800 m kw., i na której dostępne są 82 stanowiska pracy.

Pierwszy najemca myoffice w Polsce, Starburst Data to międzynarodowa firma z sektora IT, zajmująca się tworzeniem zaawansowanego produktu do przetwarzania dużych ilości danych w środowisku chmur obliczeniowych. Oprócz nowego, elastycznego biura, pracownicy myoffice będą mieli pełen dostęp do kompleksowej oferty w zakresie community management-u (tak jak wszyscy najemcy w budynkach myhive, zarówno w ramach umów tradycyjnych, długoterminowych, jak i umów na powierzchnie elastyczne), z licznymi szkoleniami, eventami i ciekawymi, dedykowanymi dla nich wydarzeniami.

– O ile nasze polskie coworki funkcjonują z sukcesem od kwietnia br., o tyle w przypadku myoffice właśnie zakończyliśmy prace związane z oddaniem do użytku pierwszych dwóch powierzchni, w budynkach myhive Crown Point i myhive IO-1. Tym bardziej cieszymy się, że do jednej z nich, w myhive Crown Point, od razu, jeszcze w tym roku wprowadzi się najemca. Fakt, że ta przestrzeń natychmiast została wynajęta, daje nam jeszcze więcej energii, aby rozwijać dalej produkt w ramach wszystkich naszych budynków myhive. Aktualnie pracujemy nad kolejnymi powierzchniami myoffice, które będziemy proponować w 2022 roku. Dziękujemy Savills za sprawne poprowadzenie negocjacji dla tej jakże ważnej, pierwszej dla nas umowy myoffice – skomentowała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, IMMOFINANZ.

– Firma Starburst Data dynamicznie rośnie na naszym rynku i ze względu na imponujące tempo rozwoju nie była w stanie przewidzieć dokładnej liczby stanowisk pracy, której będzie potrzebowała w najbliższym czasie. Biuro w myoffice zapewniło elastyczność, której potrzebował najemca. Ponadto, nasz klient oczekiwał wysokiego standardu wykończenia powierzchni, która pomoże mu przyciągnąć pracowników. Elastyczne biuro w myhive Crown Point wyróżniało się na tym polu m.in. biurkami z regulacją wysokości. Dodatkowym atutem nowej siedziby Starburst Data jest lokalizacja przy samym wyjściu z metra na rondzie Daszyńskiego, tworzącego się w Warszawie nowego zagłębia technologicznego – powiedział Marcin Sabowicz, dyrektor działu powierzchni biurowych, reprezentacja najemcy, Savills.

Elastyczne produkty myhive są wdrażane na wszystkich rynkach, na których marka jest obecna, czyli także w Wiedniu, Bukareszcie, Budapeszcie, Pradze, Bratysławie i Dusseldorfie. Pierwsze elastyczne przestrzenie myhive otwarto w wiedeńskim myhive Ungargasse, w listopadzie 2020 roku


0.0
Napisz pierwszy komentarz