AWIM Grupa Inwestycyjna logoPRO-INVEST S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoBREMA Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoCHB14 logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoEcho Investment logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoPartner Capital Group logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOlivia Business Centre logoALLCON INVESTMENT logoOmnitech Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoArchicom logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHAVRE Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoSchüco International Polska logoAluprof S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoKart Sp. z o.o. logoTorus logoINTERBIURO logoBusiness House logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoSawig Invest Group logoHexagon logoNowy Styl Group logoTriGranit Corporation logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoKwiaty dla biura logoDorbud S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Kapelanka – oficjalne otwarcie

Kapelanka 42
Kapelanka 42 składa się z dwóch budynków, łącznie oferujących ponad 30 000 mkw. powierzchni biurowej
W czwartek 20 listopada odbyła się uroczystość oficjalnego otwarcia Kapelanki 42 – pierwszego biurowca Skanska w Krakowie.

Kapelanka 42 powstała w ciągu niespełna dwóch lat od rozpoczęcia inwestycji. Budynki zostały oddane do użytku w drugim i trzecim kwartale br. i oferują ponad 30 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Oba są niemal w całości wynajęte, głównie firmom, świadczącym usługi dla biznesu, w tym m.in. spółkom SAB Miller, Apriso (część Dassault Systèmes), Sygnity, Tesco, Skanska i restauracji Olimp. Jeden z budynków na początku listopada został sprzedany polskiemu funduszowi REINO Dywidenda FIZ, zarządzanemu przez REINO Partners.

 

Kapelanka 42 to nasz wkład w rozwój stolicy Małopolski, której dynamiczny wzrost z przyjemnością obserwujemy w ostatnich latach. Kraków już w tej chwili jest jedną z najatrakcyjniejszych na świecie lokalizacji dla inwestorów sektora usług oraz IT. Dostarczamy firmom nowoczesną przestrzeń biurową w miejscach, które są najlepszą bazą do ich dalszego wzrostu. Jednocześnie dbamy o to, by nasze budynki wpisywały się w przestrzeń miejską i były budowane z myślą o ludziach, służąc jako przyjazne, nowe miejsca do pracy. Sukces komercjalizacji kompleksu zachęca nas do planowania i realizacji kolejnych projektów w mieście - mówi Katarzyna Zawodna, prezes Skanska Property Poland.

 

Budynki Kapelanka 42 wyróżniają się zastosowaniem wielu zielonych rozwiązań, minimalizujących wpływ na środowisko. Kompleks będzie certyfikowany w międzynarodowym systemie LEED na poziomie Gold.

 

Projekt budynku opracowała śląska pracownia medusa group, a jego generalnym wykonawcą była firma Skanska S.A.

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra