WEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoSpectra Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTétris Poland logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBusiness House logoOlivia Business Centre logoKontor logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoINTER-BUD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoForbo Flooring Systems Polska logoUNIMOR Development S.A. logoVantage Development S.A. logoCity Space logoPodium Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoNowy Styl Group logoCOTEX Office Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Biurowce będą powstawać

Firma Murapol, która realizuje obiekty mieszkaniowe i komercyjne, informuje o dalszym wzroście.

Można spodziewać się przyrostu kolejnych inwestycji biurowych. Jeden z największych deweloperów Polski Południowej, bielska firma Murapol, odnotowała w 2010 r. 80,2 mln zł przychodów i 20,9 mln zł zysku netto. Jak informuje spółka w komunikacie prasowym, wzrost  zysku netto wyniósł 29 proc. w stosunku do roku poprzedniego.

Michał Sapota, wiceprezes spółki, powiedział, że prognozuje utrzymanie się dobrej sytuacji w kolejnych miesiącach 2011 r. Podał dla przykładu kwiecień, który zapowiada się rekordowym miesiącem w sprzedaży Murapolu.

Murapol, który planuje debiut na GPW,  realizuje inwestycje mieszkaniowe, a od 2009 r. w ofercie znajdują się także powierzchnie komercyjne. Lokale usługowe i biurowe znajdują się w niezależnych budynkach w całości przeznaczonych pod działalność komercyjną. Wzrost przychodów firmy Murapol może być obiecujący dla rynku biurowego.

 


0.0
Tagi: Murapol
Napisz pierwszy komentarz
mantra