AWIM Grupa Inwestycyjna logoOnyx Business Point logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoArchicom logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoBusiness House logoAluprof S.A. logoKart Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoOmnitech Sp. z o.o. logoEcho Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCity Space logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoNowy Styl Group logoGhelamco Poland logoTorus logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTERBIURO logoLC Corp S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoCHB14 logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoGTV Lighting logoSpectra Development logoPartner Capital Group logoFYI Commercial Consulting logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoSchüco International Polska logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoOlivia Business Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDorbud S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

EKO Kolejna inwestycja na krakowskim Podgórzu

Equal Business Park, wiz. equalbusinesspark.pl
Equal Business Park, wiz. equalbusinesspark.pl
W Krakowie przy ul. Wielickiej spółka Midvest realizuje Equal Business Park – kompleks dwóch nowoczesnych obiektów biurowo-usługowych.

Powstający od marca 2015 r. przy ul. Wielickiej Equal Business Park będzie kompleksem dwóch biurowców klasy A, z których pierwszy zostanie oddany do użytkowania w I kwartale 2016 r. i zaoferuje 7080 mkw. powierzchni najmu, z kolei w drugim planowanym obiekcie B znajdzie się 15 591 mkw. powierzchni biurowo-usługowej przeznaczonej na wynajem.

 

W Equal Business Park deweloper przewidział m.in. 24-godzinną ochronę budynku wraz z elegancką recepcją, system BMS, monitoring z kontrolą dostępu do budynku, a także 12 szybkich wind. Pracownicy obiektu A będą mogli korzystać z lunch baru, z kolei w obiekcie B zaplanowano kantynę. Na wszystkich będzie czekało 540 miejsc parkingowych znajdujących się w garażach podziemnych i na parkingu zewnętrznym.

 

Inwestor nie zapomniał o ekologicznych aspektach inwestycji, w której dostępne będą udogodnienia dla rowerzystów, w tym stacja z miejscami postojowymi dla jednośladowców oraz szatnie z prysznicami. O zminimalizowanym wpływie obiektów na środowisko świadczy fakt, iż jest on realizowany zgodnie z certyfikatem BREEAM.

 

Za komercjalizację obiektu odpowiada międzynarodowa firma doradcza Knight Frank. Projekt architektoniczny inwestycji przygotował architekt Mariusz Chrobak z pracowni Archi Pro, generalnym wykonawcą została firma Stalbud Konstrukcje, a właścicielem kompleksu – spółka Midvest, powołana przez głównego akcjonariusza Grupy Murapol, jej założyciela i wieloletniego Prezesa Zarządu, a obecnie Przewodniczącego Rady Nadzorczej. W informacjach na stronie internetowej czytamy, że w 2016 roku spółka Midvest oraz Grupa Murapol planują konsolidację.

 

Tagi: Murapol
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra