EURO STYL Spółka Akcyjna logoVantage Development S.A. logoTorus logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoNowy Styl Group logoPodium Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoForbo Flooring Systems Polska logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoArchicom logoTétris Poland logoOlivia Business Centre logoGhelamco Poland logoLC Corp S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSpectra Development logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoKontor logoEcho Investment logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoGTV Lighting logoINTER-BUD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Kolejna inwestycja na krakowskim Podgórzu

Equal Business Park, wiz. equalbusinesspark.pl
Equal Business Park, wiz. equalbusinesspark.pl
W Krakowie przy ul. Wielickiej spółka Midvest realizuje Equal Business Park – kompleks dwóch nowoczesnych obiektów biurowo-usługowych.

Powstający od marca 2015 r. przy ul. Wielickiej Equal Business Park będzie kompleksem dwóch biurowców klasy A, z których pierwszy zostanie oddany do użytkowania w I kwartale 2016 r. i zaoferuje 7080 mkw. powierzchni najmu, z kolei w drugim planowanym obiekcie B znajdzie się 15 591 mkw. powierzchni biurowo-usługowej przeznaczonej na wynajem.

 

W Equal Business Park deweloper przewidział m.in. 24-godzinną ochronę budynku wraz z elegancką recepcją, system BMS, monitoring z kontrolą dostępu do budynku, a także 12 szybkich wind. Pracownicy obiektu A będą mogli korzystać z lunch baru, z kolei w obiekcie B zaplanowano kantynę. Na wszystkich będzie czekało 540 miejsc parkingowych znajdujących się w garażach podziemnych i na parkingu zewnętrznym.

 

Inwestor nie zapomniał o ekologicznych aspektach inwestycji, w której dostępne będą udogodnienia dla rowerzystów, w tym stacja z miejscami postojowymi dla jednośladowców oraz szatnie z prysznicami. O zminimalizowanym wpływie obiektów na środowisko świadczy fakt, iż jest on realizowany zgodnie z certyfikatem BREEAM.

 

Za komercjalizację obiektu odpowiada międzynarodowa firma doradcza Knight Frank. Projekt architektoniczny inwestycji przygotował architekt Mariusz Chrobak z pracowni Archi Pro, generalnym wykonawcą została firma Stalbud Konstrukcje, a właścicielem kompleksu – spółka Midvest, powołana przez głównego akcjonariusza Grupy Murapol, jej założyciela i wieloletniego Prezesa Zarządu, a obecnie Przewodniczącego Rady Nadzorczej. W informacjach na stronie internetowej czytamy, że w 2016 roku spółka Midvest oraz Grupa Murapol planują konsolidację.

 


0.0
Tagi: Murapol
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra