Hexagon logoPRO-INVEST S.A. logoWOMAK HOLDING logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoArchicom logoLobos Nieruchomości logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCity Space logoTorus logoALLCON INVESTMENT logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoEcho Investment logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoEcophon Saint-Gobain logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoBREMA Sp. z.o.o. logoPartner Capital Group logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoBusiness House logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoINTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKart Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoSchüco International Polska logoHAVRE Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoCHB14 logoAluprof S.A. logoGhelamco Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Kolejna inwestycja na krakowskim Podgórzu

Equal Business Park, wiz. equalbusinesspark.pl
Equal Business Park, wiz. equalbusinesspark.pl
W Krakowie przy ul. Wielickiej spółka Midvest realizuje Equal Business Park – kompleks dwóch nowoczesnych obiektów biurowo-usługowych.

Powstający od marca 2015 r. przy ul. Wielickiej Equal Business Park będzie kompleksem dwóch biurowców klasy A, z których pierwszy zostanie oddany do użytkowania w I kwartale 2016 r. i zaoferuje 7080 mkw. powierzchni najmu, z kolei w drugim planowanym obiekcie B znajdzie się 15 591 mkw. powierzchni biurowo-usługowej przeznaczonej na wynajem.

 

W Equal Business Park deweloper przewidział m.in. 24-godzinną ochronę budynku wraz z elegancką recepcją, system BMS, monitoring z kontrolą dostępu do budynku, a także 12 szybkich wind. Pracownicy obiektu A będą mogli korzystać z lunch baru, z kolei w obiekcie B zaplanowano kantynę. Na wszystkich będzie czekało 540 miejsc parkingowych znajdujących się w garażach podziemnych i na parkingu zewnętrznym.

 

Inwestor nie zapomniał o ekologicznych aspektach inwestycji, w której dostępne będą udogodnienia dla rowerzystów, w tym stacja z miejscami postojowymi dla jednośladowców oraz szatnie z prysznicami. O zminimalizowanym wpływie obiektów na środowisko świadczy fakt, iż jest on realizowany zgodnie z certyfikatem BREEAM.

 

Za komercjalizację obiektu odpowiada międzynarodowa firma doradcza Knight Frank. Projekt architektoniczny inwestycji przygotował architekt Mariusz Chrobak z pracowni Archi Pro, generalnym wykonawcą została firma Stalbud Konstrukcje, a właścicielem kompleksu – spółka Midvest, powołana przez głównego akcjonariusza Grupy Murapol, jej założyciela i wieloletniego Prezesa Zarządu, a obecnie Przewodniczącego Rady Nadzorczej. W informacjach na stronie internetowej czytamy, że w 2016 roku spółka Midvest oraz Grupa Murapol planują konsolidację.

 

Tagi: Murapol
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra