Vantage Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoUNIMOR Development S.A. logoSpectra Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTorus logoAgrobex Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoPodium Investment logoFYI Commercial Consulting logoKontor logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoLC Corp S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoGTV Lighting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoGhelamco Poland logoNowy Styl Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoEcho Investment logoArchicom logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Biuro Colliers w Łodzi

Na początku stycznia 2015 roku zapoczątkowana została działalność nowego biura regionalnego Colliers International w Łodzi.

Stanowisko Dyrektora Regionalnego w Łodzi objął Marcin Włodarczyk, specjalizujący się w zakresie pozyskiwania i obsługi inwestorów z branży nowoczesnych usług outscourcingowych dla biznesu, deweloperów, logistyki i przemysłu. Marcin Włodarczyk przez 7 lat pełnił funkcję dyrektora Departamentu Obsługi Inwestorów w Łódzkiej SSE, a od 2013 roku kierował Biurem Obsługi Inwestorów w Urzędzie Miasta Łodzi, które zajmowało się wsparciem inwestorów, promocją proinwestycyjną Łodzi, a także organizacją wydarzeń branżowych.

 

Zgodnie z obraną strategią z początkiem 2015 roku otworzyliśmy kolejne biuro regionalne. Tym razem w Łodzi. Rynek nieruchomości w tym mieście postrzegamy jako bardzo perspektywiczny, stąd decyzja o otwarciu biura i współpracy z Marcinem, który posiada rozległą wiedzę na temat nieruchomości komercyjnych w Łodzi i okolicach – mówi Monika Rajska–Wolińska, Partner Zarządzający firmy Colliers International w Polsce.

 

Colliers International jest międzynarodową firmą z sektora nieruchomości komercyjnych. Działa poprzez sieć 482 biur w 62 krajach i zatrudnia ponad 13 500 pracowników. W Polsce firma funkcjonuje od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, a od stycznia br. także w Łodzi, w których łącznie zatrudnia ponad 200 specjalistów. Firma została uhonorowana wieloma nagrodami, przyznanymi m.in. przez: Eurobuild, CiJ, CEEQA czy International Property Awards.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra