Archicom logoNowy Styl Group logoTorus logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCOTEX Office Centre logoGhelamco Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoSpectra Development logoOnyx Business Point logoKwiaty dla biura logoAluprof S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoPRO-INVEST S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoLC Corp S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKart Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTERBIURO logoPorto Office B Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoOlivia Business Centre logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoCity Space logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoEcho Investment logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoPartner Capital Group logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoSchüco International Polska logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCHB14 logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Biuro Colliers w Łodzi

Na początku stycznia 2015 roku zapoczątkowana została działalność nowego biura regionalnego Colliers International w Łodzi.

Stanowisko Dyrektora Regionalnego w Łodzi objął Marcin Włodarczyk, specjalizujący się w zakresie pozyskiwania i obsługi inwestorów z branży nowoczesnych usług outscourcingowych dla biznesu, deweloperów, logistyki i przemysłu. Marcin Włodarczyk przez 7 lat pełnił funkcję dyrektora Departamentu Obsługi Inwestorów w Łódzkiej SSE, a od 2013 roku kierował Biurem Obsługi Inwestorów w Urzędzie Miasta Łodzi, które zajmowało się wsparciem inwestorów, promocją proinwestycyjną Łodzi, a także organizacją wydarzeń branżowych.

 

Zgodnie z obraną strategią z początkiem 2015 roku otworzyliśmy kolejne biuro regionalne. Tym razem w Łodzi. Rynek nieruchomości w tym mieście postrzegamy jako bardzo perspektywiczny, stąd decyzja o otwarciu biura i współpracy z Marcinem, który posiada rozległą wiedzę na temat nieruchomości komercyjnych w Łodzi i okolicach – mówi Monika Rajska–Wolińska, Partner Zarządzający firmy Colliers International w Polsce.

 

Colliers International jest międzynarodową firmą z sektora nieruchomości komercyjnych. Działa poprzez sieć 482 biur w 62 krajach i zatrudnia ponad 13 500 pracowników. W Polsce firma funkcjonuje od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, a od stycznia br. także w Łodzi, w których łącznie zatrudnia ponad 200 specjalistów. Firma została uhonorowana wieloma nagrodami, przyznanymi m.in. przez: Eurobuild, CiJ, CEEQA czy International Property Awards.

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra