Główka Pracuje logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoTétris Poland logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSpectra Development logoOmnitech Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoSchüco International Polska logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTorus logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoGTV Lighting logoAgrobex Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGhelamco Poland logoLC Corp S.A. logoCity Space logoKart Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoLobos Nieruchomości logoOnyx Business Point logoEcho Investment logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logoBusiness House logoCHB14 logoCity Office logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKwiaty dla biura logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoArchicom logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Biuro Colliers w Łodzi

Na początku stycznia 2015 roku zapoczątkowana została działalność nowego biura regionalnego Colliers International w Łodzi.

Stanowisko Dyrektora Regionalnego w Łodzi objął Marcin Włodarczyk, specjalizujący się w zakresie pozyskiwania i obsługi inwestorów z branży nowoczesnych usług outscourcingowych dla biznesu, deweloperów, logistyki i przemysłu. Marcin Włodarczyk przez 7 lat pełnił funkcję dyrektora Departamentu Obsługi Inwestorów w Łódzkiej SSE, a od 2013 roku kierował Biurem Obsługi Inwestorów w Urzędzie Miasta Łodzi, które zajmowało się wsparciem inwestorów, promocją proinwestycyjną Łodzi, a także organizacją wydarzeń branżowych.

 

Zgodnie z obraną strategią z początkiem 2015 roku otworzyliśmy kolejne biuro regionalne. Tym razem w Łodzi. Rynek nieruchomości w tym mieście postrzegamy jako bardzo perspektywiczny, stąd decyzja o otwarciu biura i współpracy z Marcinem, który posiada rozległą wiedzę na temat nieruchomości komercyjnych w Łodzi i okolicach – mówi Monika Rajska–Wolińska, Partner Zarządzający firmy Colliers International w Polsce.

 

Colliers International jest międzynarodową firmą z sektora nieruchomości komercyjnych. Działa poprzez sieć 482 biur w 62 krajach i zatrudnia ponad 13 500 pracowników. W Polsce firma funkcjonuje od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, a od stycznia br. także w Łodzi, w których łącznie zatrudnia ponad 200 specjalistów. Firma została uhonorowana wieloma nagrodami, przyznanymi m.in. przez: Eurobuild, CiJ, CEEQA czy International Property Awards.

Napisz pierwszy komentarz
mantra