Przedsiębiorstwo Budowlane START logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoRIS Kotes logoKart Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoINTER-BUD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPodium Investment logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoPorto Office A Sp. z o.o. logoSpectra Development logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoVantage Development S.A. logoGTV Lighting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCOTEX Office Centre logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFYI Commercial Consulting logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTétris Poland logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBusiness House logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Biuro Colliers w Łodzi

Na początku stycznia 2015 roku zapoczątkowana została działalność nowego biura regionalnego Colliers International w Łodzi.

Stanowisko Dyrektora Regionalnego w Łodzi objął Marcin Włodarczyk, specjalizujący się w zakresie pozyskiwania i obsługi inwestorów z branży nowoczesnych usług outscourcingowych dla biznesu, deweloperów, logistyki i przemysłu. Marcin Włodarczyk przez 7 lat pełnił funkcję dyrektora Departamentu Obsługi Inwestorów w Łódzkiej SSE, a od 2013 roku kierował Biurem Obsługi Inwestorów w Urzędzie Miasta Łodzi, które zajmowało się wsparciem inwestorów, promocją proinwestycyjną Łodzi, a także organizacją wydarzeń branżowych.

 

Zgodnie z obraną strategią z początkiem 2015 roku otworzyliśmy kolejne biuro regionalne. Tym razem w Łodzi. Rynek nieruchomości w tym mieście postrzegamy jako bardzo perspektywiczny, stąd decyzja o otwarciu biura i współpracy z Marcinem, który posiada rozległą wiedzę na temat nieruchomości komercyjnych w Łodzi i okolicach – mówi Monika Rajska–Wolińska, Partner Zarządzający firmy Colliers International w Polsce.

 

Colliers International jest międzynarodową firmą z sektora nieruchomości komercyjnych. Działa poprzez sieć 482 biur w 62 krajach i zatrudnia ponad 13 500 pracowników. W Polsce firma funkcjonuje od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, a od stycznia br. także w Łodzi, w których łącznie zatrudnia ponad 200 specjalistów. Firma została uhonorowana wieloma nagrodami, przyznanymi m.in. przez: Eurobuild, CiJ, CEEQA czy International Property Awards.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra