Doradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoSpectra Development logoLobos Nieruchomości logoUNIMOR Development S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoDorbud S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoCity Space logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoCHB14 logoINTERBIURO logoPartner Capital Group logoSchüco International Polska logoNowy Styl Group logoEcho Investment logoPorto Office B Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoArchicom logoPRO-INVEST S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoLC Corp S.A. logoOnyx Business Point logoOmnitech Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoGTV Lighting logoAluprof S.A. logoKwiaty dla biura logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTorus logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGhelamco Poland logoKart Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

EKO SkyRes coraz wyżej i coraz bliżej ukończenia

SkyRes Warszawska, fot. Developres
Na budowie pierwszego SkyRes Warszawska dobiegła już końca realizacja 12 pięter biurowych
Rzeszowski deweloper zakończył już budowę ostatniego piętra budynku SkyRes Warszawska.

Na budowie pierwszego w Rzeszowie wielkopowierzchniowego biurowca SkyRes Warszawska dobiegła już końca realizacja 12 pięter biurowych. Obecnie trwają prace związane z budową attyki oraz montażem systemów fasadowych i elewacyjnych, a niebawem ruszą prace instalacyjne wewnątrz biurowca.

 

SkyRes Warszawska to nowoczesny biurowiec klasy A o powierzchni całkowitej 25 648 mkw. i powierzchni biurowej 19 381 mkw. W 14-kondygnacyjnym budynku znajdzie się m.in. przestronne lobby z recepcją oraz kantyną na parterze, podziemny garaż dla pojazdów, stacja ładowania samochodów elektrycznych, miejsca postojowe dla rowerów, a także specjalne prysznice i szatnie dla rowerzystów. Inwestycja jest w całości przeznaczona na wynajem, a piętra biurowe oferują w standardzie powierzchnię open space na poziomie ok. 1600 mkw.

 

Biurowiec realizowany jest zgodnie z trendami, rządzącymi współczesnym rynkiem biurowym, przy uwzględnieniu norm i zasad zrównoważonego budownictwa – obiekt będzie certyfikowany w dwóch systemach – LEED i BREEAM.

 

SkyRes Warszawska zlokalizowany jest w dobrze skomunikowanej części Rzeszowa, tuż przy samym centrum miasta u zbiegu ulic Warszawska i Lubelska. Obiekt stanowi pierwszy budynek biurowy zaprojektowany w Kompleksie SkyRes, w którego skład, oprócz budynków biurowych, będą wchodziły również budynki mieszkalne. Obecnie trwają prace projektowe nad kolejnym budynkiem biurowym SkyRes Lubelska. Wszystkie obiekty Kompleksu SkyRes charakteryzują się nowoczesną architekturą. SkyRes Warszawska zaprojektowała pracownia 3D Architekci Sp. z o.o.

 

Developres jest rodzinną firmą, w całości oparta na kapitale polskim, która powstała w 2006 roku, od początku koncentrująca się na działalności związanej z kompleksowym przygotowaniem projektów inwestycyjnych, związanych z branżą mieszkaniową budownictwa wielorodzinnego. W 2012 roku zarząd Developres podjął decyzję o rozszerzeniu działalności na rynek nowoczesnych powierzchni biurowych, w wyniku czego rozpoczęto budowę biurowca SkyRes Warszawska.

Tagi: Developres
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra