INTER-BUD logoFYI Commercial Consulting logoUNIMOR Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoPodium Investment logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoSpectra Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoTorus logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVantage Development S.A. logoAluprof S.A. logoCity Space logoKwiaty dla biura logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTétris Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKart Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoRIS Kotes logoBusiness House logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO SkyRes coraz wyżej i coraz bliżej ukończenia

SkyRes Warszawska, fot. Developres
Na budowie pierwszego SkyRes Warszawska dobiegła już końca realizacja 12 pięter biurowych
Rzeszowski deweloper zakończył już budowę ostatniego piętra budynku SkyRes Warszawska.

Na budowie pierwszego w Rzeszowie wielkopowierzchniowego biurowca SkyRes Warszawska dobiegła już końca realizacja 12 pięter biurowych. Obecnie trwają prace związane z budową attyki oraz montażem systemów fasadowych i elewacyjnych, a niebawem ruszą prace instalacyjne wewnątrz biurowca.

 

SkyRes Warszawska to nowoczesny biurowiec klasy A o powierzchni całkowitej 25 648 mkw. i powierzchni biurowej 19 381 mkw. W 14-kondygnacyjnym budynku znajdzie się m.in. przestronne lobby z recepcją oraz kantyną na parterze, podziemny garaż dla pojazdów, stacja ładowania samochodów elektrycznych, miejsca postojowe dla rowerów, a także specjalne prysznice i szatnie dla rowerzystów. Inwestycja jest w całości przeznaczona na wynajem, a piętra biurowe oferują w standardzie powierzchnię open space na poziomie ok. 1600 mkw.

 

Biurowiec realizowany jest zgodnie z trendami, rządzącymi współczesnym rynkiem biurowym, przy uwzględnieniu norm i zasad zrównoważonego budownictwa – obiekt będzie certyfikowany w dwóch systemach – LEED i BREEAM.

 

SkyRes Warszawska zlokalizowany jest w dobrze skomunikowanej części Rzeszowa, tuż przy samym centrum miasta u zbiegu ulic Warszawska i Lubelska. Obiekt stanowi pierwszy budynek biurowy zaprojektowany w Kompleksie SkyRes, w którego skład, oprócz budynków biurowych, będą wchodziły również budynki mieszkalne. Obecnie trwają prace projektowe nad kolejnym budynkiem biurowym SkyRes Lubelska. Wszystkie obiekty Kompleksu SkyRes charakteryzują się nowoczesną architekturą. SkyRes Warszawska zaprojektowała pracownia 3D Architekci Sp. z o.o.

 

Developres jest rodzinną firmą, w całości oparta na kapitale polskim, która powstała w 2006 roku, od początku koncentrująca się na działalności związanej z kompleksowym przygotowaniem projektów inwestycyjnych, związanych z branżą mieszkaniową budownictwa wielorodzinnego. W 2012 roku zarząd Developres podjął decyzję o rozszerzeniu działalności na rynek nowoczesnych powierzchni biurowych, w wyniku czego rozpoczęto budowę biurowca SkyRes Warszawska.


0.0
Tagi: Developres
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra