Deloitte rośnie w Rzeszowie

Rzeszowski biurowiec SkyRes Warszawska nocą
Rzeszowski biurowiec SkyRes Warszawska nocą
Mieszczące się w rzeszowskim biurowcu SkyRes Warszawska Centrum Usług dla Biznesu Deloitte ciągle się rozwija. Do końca roku pojawi się tu 200 dodatkowych miejsc pracy.

W Rzeszowie Deloitte planuje stworzyć 200 dodatkowych miejsc pracy, a tym samym do końca roku zwiększyć zatrudnienie do ponad 400 osób. Obecnie Centrum Usług dla Biznesu Deloitte zajmuje dwa piętra biurowca Skyres Warszawska. Zostało ono utworzone półtora roku temu. Centrum Usług dla Biznesu Deloitte dla Europy Środkowej tworzone jest przez Centrum Usług dla Audytu, dział Finansów i Księgowości, IT oraz Zarządzania Ryzykiem. Obsługują one zespoły Deloitte i klientów firmy zarówno w Polsce, jak i w innych krajach europejskich. Naszym podstawowym celem jest najwyższa jakość. Dążymy do standaryzacji usług i procesów biznesowych we wszystkich oddziałach Deloitte w Europie Środkowej, a nawet opracowujemy nowe rodzaje usług w oparciu o wcześniej niedostrzegane trendy – mówi Pavel Frnoch, Lider Centrum Usług dla Biznesu Deloitte.

 

Wraz ze wzrostem liczby pracowników zostanie również poszerzony zakres usług świadczonych przez Centrum tak, aby sprostać zapotrzebowaniu Deloitte wynikającemu z planowanego wzrostu działalności. W minionym roku z przyjemnością obserwowaliśmy szybki rozwój Centrum. Dzięki doskonałej współpracy z miejscowymi uczelniami przyciąga ono młodych, energicznych, wykształconych absolwentów, którzy dołączają do bardziej doświadczonych, wcześniej zatrudnionych kolegów – komentuje Pavel Frnoch. Deloitte wyraża nadzieję na to, że dzięki ofercie zatrudnienia w Centrum osoby pochodzące z województwa podkarpackiego, które obecnie mieszkają i pracują w odległych miastach Polski czy za granicą, będą miały szansę powrotu do rodzinnego miasta.

 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz