Lobos Nieruchomości logoUNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logoOmnitech Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDorbud S.A. logoCHB14 logoTorus logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoEcho Investment logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoSpectra Development logoGTV Lighting logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPartner Capital Group logoSchüco International Polska logoKart Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoBusiness House logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoGhelamco Poland logoCity Space logoOlivia Business Centre logoOnyx Business Point logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoKwiaty dla biura logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoArchicom logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

EKO Colliers będzie zarządzał Metropolitanem

Metropolitan w Warszawie
Metropolitan w Warszawie
Firma Colliers International została zarządcą budynku biurowo-usługowego Metropolitan, znajdującego się przy Placu Piłsudskiego 3 w Warszawie.

Metropolitan na dobre wpisał się w biurową panoramę Warszawy. Położony na tyłach Teatru Wielkiego oraz w pobliżu Krakowskiego Przedmieścia i Zamku Królewskiego jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych biurowców stolicy. Ciekawy kształt obiekt zawdzięcza słynnemu brytyjskiemu architektowi Sir Normanowi Fosterowi, temu samemu, który zaprojektował m.in. popularnego londyńskiego Gherkina. Jako nowy zarządca, a także najemca budynku, skupimy się na optymalizacji kosztów działania obiektu oraz podniesieniu wartości nieruchomości – komentuje Adam Jakubowski, Starszy Zarządca Nieruchomości w Colliers International.

 

Metropolitan jest własnością Deutsche Asset & Wealth Management. W budynku znajduje się 38 000 mkw. powierzchni najmu, w tym 33 560 mkw. powierzchni biurowej i 3655 mkw. powierzchni handlowo-usługowej, rozlokowanej na siedmiu kondygnacjach w trzech niezależnych i jednocześnie połączonych ze sobą częściach, z których każda wyposażona jest we własną recepcję. Obiekt posiada dwupoziomowy parking podziemny, wewnętrzny dziedziniec z kawiarniami, restauracjami i sklepami, a także patio z fontanną otoczoną dębami czerwonymi. W 2013 r. inwestycja uzyskała certyfikat zrównoważonego budownictwa BREEAM na poziomie Very Good. Powierzchnię w niej wynajmują firmy i instytucje z sektora usług finansowych, prawnych, doradczych i nieruchomości, w tym m.in. Colliers.

 

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra