Tétris Poland logoVantage Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-BUD logoCity Space logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGTV Lighting logoKart Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoSpectra Development logoNowy Styl Group logoRIS Kotes logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoAgrobex Sp. z o.o. logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoPodium Investment logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCOTEX Office Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO Colliers będzie zarządzał Metropolitanem

Metropolitan w Warszawie
Metropolitan w Warszawie
Firma Colliers International została zarządcą budynku biurowo-usługowego Metropolitan, znajdującego się przy Placu Piłsudskiego 3 w Warszawie.

Metropolitan na dobre wpisał się w biurową panoramę Warszawy. Położony na tyłach Teatru Wielkiego oraz w pobliżu Krakowskiego Przedmieścia i Zamku Królewskiego jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych biurowców stolicy. Ciekawy kształt obiekt zawdzięcza słynnemu brytyjskiemu architektowi Sir Normanowi Fosterowi, temu samemu, który zaprojektował m.in. popularnego londyńskiego Gherkina. Jako nowy zarządca, a także najemca budynku, skupimy się na optymalizacji kosztów działania obiektu oraz podniesieniu wartości nieruchomości – komentuje Adam Jakubowski, Starszy Zarządca Nieruchomości w Colliers International.

 

Metropolitan jest własnością Deutsche Asset & Wealth Management. W budynku znajduje się 38 000 mkw. powierzchni najmu, w tym 33 560 mkw. powierzchni biurowej i 3655 mkw. powierzchni handlowo-usługowej, rozlokowanej na siedmiu kondygnacjach w trzech niezależnych i jednocześnie połączonych ze sobą częściach, z których każda wyposażona jest we własną recepcję. Obiekt posiada dwupoziomowy parking podziemny, wewnętrzny dziedziniec z kawiarniami, restauracjami i sklepami, a także patio z fontanną otoczoną dębami czerwonymi. W 2013 r. inwestycja uzyskała certyfikat zrównoważonego budownictwa BREEAM na poziomie Very Good. Powierzchnię w niej wynajmują firmy i instytucje z sektora usług finansowych, prawnych, doradczych i nieruchomości, w tym m.in. Colliers.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra