Nowy Styl Group logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOlivia Business Centre logoTorus logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArchicom logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoPodium Investment logoINTERBIURO logoFYI Commercial Consulting logoUNIMOR Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoSpectra Development logoVastint Poland Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTétris Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoKontor logoForbo Flooring Systems Polska logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowa siedziba Schindlera

Firma Schindler Polska razem z oddziałem SAP ogłosiła konkurs.

Firma Schindler Polska razem z warszawskim oddziałem Stowarzyszenia Architektów Polskich ogłosiła konkurs na koncepcję architektoniczno-budowlaną siedziby oraz przebudowę przynależących do niej budynków przy ul. Postępu 12a w Warszawie. Celem konkursu jest stworzenie biura, które będzie uosabiać wartości zgodne z wizją i polityką firmy.

 

Zgłaszane do konkursu projekty powinny spełniać szwajcarski standard budownictwa energooszczędnego Minergie. Standard ten polega na budownictwie pasywnym, wykorzystującym naturalne źródła energii w systemie ocieplającym budynek.
 
Do konkursu należy zgłaszać się do 11.04, prace konkursowe przyjmowane będą do 20.06, natomiast wyniki konkursu zostaną ogłoszone04.07. br. I nagrodą w konkursie jest wynagrodzenie w postaci 25 000 zł.

 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra