BC INVESTMENTS sp z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoPartner Capital Group logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoSchüco International Polska logoSawig Invest Group logoTorus logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoArchicom logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoHexagon logoLobos Nieruchomości logoOmnitech Sp. z o.o. logoCHB14 logoEcophon Saint-Gobain logoGhelamco Poland logoAluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoEcho Investment logoWOMAK HOLDING logoPorto Office B Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKart Sp. z o.o. logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoINTERBIURO logoALLCON INVESTMENT logoBusiness House logoPRO-INVEST S.A. logoKwiaty dla biura logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Comarch wybuduje w Łodzi

Biurowiec firmy Comarch w Łodzi - wizualizacja
Comarch będzie miał nowy biurowiec w Łodzi, zlokalizowany przy ul. Jaracza
Firma Comarch poszukuje generalnego wykonawcy inwestycji biurowej, jaka ma powstać w Łodzi przy ul. Jaracza.

W ramach inwestycji zostanie wybudowany nowy budynek biurowy, a także przebudowany i zaadaptowany w całości do potrzeb biurowych budynek pofabryczny. Inwestycja zostanie podzielona na dwie części: niższą 3-kondygnacyjną, przeznaczoną na funkcje konferencyjne oraz wysoką, 9-kondygnacyjną z biurami.

 

Główne wejście do budynku, a także zjazd z drogi publicznej na teren inwestycji został zaprojektowany od strony ulicy Jaracza. Tutaj znajdzie się również przedpole przed głównym wejściem z utwardzoną posadzką granitową. Pierwsze 3 kondygnacje projektowanego budynku zostaną bezpośrednio połączone z istniejącą fabryką, a nad nimi będzie górowała wieża, składająca się z dodatkowych 6 kondygnacji biurowych. Ponadto na dachu wysokiej części zaplanowano nadbudówkę techniczną z zabudowanymi wentylatorowniami. Bryła budynku pofabrycznego nie ulegnie zmianie. Na jej elewacji zostanie odtworzona elewacja z pilastrami ceglanymi i płycinami tynkowanymi tynkiem wapienno-piaskowym.

 

Zrealizowany budynek będzie powiadał ponad 7616 mkw. powierzchni użytkowej, w tym 4487,53 mkw. biur, sal konferencyjnych i pomieszczeń przeznaczonych do relaksu pracowników. Oprócz nich w obiekcie znajdzie się również przestrzeń usługowa, zajmująca niespełna 1160 mkw., a także parking podziemny na 21 aut i parking naziemny z co najmniej 200 miejscami postojowymi.

 

Zgodnie z zaplanowanym przez Comarch harmonogramem, budowa powinna rozpocząć się w kwietniu br. i potrwać do października 2016 roku.

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra