Przedsiębiorstwo Budowlane START logoBusiness House logoCOTEX Office Centre logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoKontor logoTétris Poland logoForbo Flooring Systems Polska logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArchicom logoAluprof S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoGTV Lighting logoEcho Investment logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoCity Space logoUNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logoARTSERVIS sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoTorus logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoGhelamco Poland logoPodium Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVantage Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Comarch wybuduje w Łodzi

Biurowiec firmy Comarch w Łodzi - wizualizacja
Comarch będzie miał nowy biurowiec w Łodzi, zlokalizowany przy ul. Jaracza
Firma Comarch poszukuje generalnego wykonawcy inwestycji biurowej, jaka ma powstać w Łodzi przy ul. Jaracza.

W ramach inwestycji zostanie wybudowany nowy budynek biurowy, a także przebudowany i zaadaptowany w całości do potrzeb biurowych budynek pofabryczny. Inwestycja zostanie podzielona na dwie części: niższą 3-kondygnacyjną, przeznaczoną na funkcje konferencyjne oraz wysoką, 9-kondygnacyjną z biurami.

 

Główne wejście do budynku, a także zjazd z drogi publicznej na teren inwestycji został zaprojektowany od strony ulicy Jaracza. Tutaj znajdzie się również przedpole przed głównym wejściem z utwardzoną posadzką granitową. Pierwsze 3 kondygnacje projektowanego budynku zostaną bezpośrednio połączone z istniejącą fabryką, a nad nimi będzie górowała wieża, składająca się z dodatkowych 6 kondygnacji biurowych. Ponadto na dachu wysokiej części zaplanowano nadbudówkę techniczną z zabudowanymi wentylatorowniami. Bryła budynku pofabrycznego nie ulegnie zmianie. Na jej elewacji zostanie odtworzona elewacja z pilastrami ceglanymi i płycinami tynkowanymi tynkiem wapienno-piaskowym.

 

Zrealizowany budynek będzie powiadał ponad 7616 mkw. powierzchni użytkowej, w tym 4487,53 mkw. biur, sal konferencyjnych i pomieszczeń przeznaczonych do relaksu pracowników. Oprócz nich w obiekcie znajdzie się również przestrzeń usługowa, zajmująca niespełna 1160 mkw., a także parking podziemny na 21 aut i parking naziemny z co najmniej 200 miejscami postojowymi.

 

Zgodnie z zaplanowanym przez Comarch harmonogramem, budowa powinna rozpocząć się w kwietniu br. i potrwać do października 2016 roku.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra