Ghelamco Poland logoPRO-INVEST S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoLC Corp S.A. logoGTV Lighting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoBusiness House logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGłówka Pracuje logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoTorus logoAgrobex Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoArchicom logoCity Office logoCHB14 logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOmnitech Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoSchüco International Polska logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEcho Investment logoPorto Office B Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoINTERBIURO logoSpectra Development logoOlivia Business Centre logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCOTEX Office Centre logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCity Space logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoLobos Nieruchomości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Comarch wybuduje w Łodzi

Biurowiec firmy Comarch w Łodzi - wizualizacja
Comarch będzie miał nowy biurowiec w Łodzi, zlokalizowany przy ul. Jaracza
Firma Comarch poszukuje generalnego wykonawcy inwestycji biurowej, jaka ma powstać w Łodzi przy ul. Jaracza.

W ramach inwestycji zostanie wybudowany nowy budynek biurowy, a także przebudowany i zaadaptowany w całości do potrzeb biurowych budynek pofabryczny. Inwestycja zostanie podzielona na dwie części: niższą 3-kondygnacyjną, przeznaczoną na funkcje konferencyjne oraz wysoką, 9-kondygnacyjną z biurami.

 

Główne wejście do budynku, a także zjazd z drogi publicznej na teren inwestycji został zaprojektowany od strony ulicy Jaracza. Tutaj znajdzie się również przedpole przed głównym wejściem z utwardzoną posadzką granitową. Pierwsze 3 kondygnacje projektowanego budynku zostaną bezpośrednio połączone z istniejącą fabryką, a nad nimi będzie górowała wieża, składająca się z dodatkowych 6 kondygnacji biurowych. Ponadto na dachu wysokiej części zaplanowano nadbudówkę techniczną z zabudowanymi wentylatorowniami. Bryła budynku pofabrycznego nie ulegnie zmianie. Na jej elewacji zostanie odtworzona elewacja z pilastrami ceglanymi i płycinami tynkowanymi tynkiem wapienno-piaskowym.

 

Zrealizowany budynek będzie powiadał ponad 7616 mkw. powierzchni użytkowej, w tym 4487,53 mkw. biur, sal konferencyjnych i pomieszczeń przeznaczonych do relaksu pracowników. Oprócz nich w obiekcie znajdzie się również przestrzeń usługowa, zajmująca niespełna 1160 mkw., a także parking podziemny na 21 aut i parking naziemny z co najmniej 200 miejscami postojowymi.

 

Zgodnie z zaplanowanym przez Comarch harmonogramem, budowa powinna rozpocząć się w kwietniu br. i potrwać do października 2016 roku.

Napisz pierwszy komentarz
mantra