Kolejna warszawska inwestycja pod zarządem Hines

Domaniewska 32
Domaniewska 32
Do grona nieruchomości zarządzanych przez Hines, dołączyła inwestycja spółki Kronos Real Estate, mieszcząca się przy ul. Domaniewskiej 32 w Warszawie.

Właścicielem zlokalizowanego w dzielnicy Mokotów na skrzyżowaniu ulic Domaniewskiej i Pęchowskiej budynku klasy A, jest Kronos Real Estate. Obiekt oferuje ponad 16 400 mkw. powierzchni biurowej oraz 1400 mkw. przeznaczonych na działalność handlowo-usługową. Najemcami inwestycji są m.in. spółki z grupy Nestle oraz grupy Warbud. Obecnie w budynku przebiegają ostatnie prace wykończeniowe. Obiekt Domaniewska 32 został oddany do użytku w styczniu 2015 roku.

 

Hines Polska zarządza obecnie blisko 83 000 mkw. powierzchni biurowych i logistycznych na terenie Polski. Oprócz rozwijania działalności deweloperskiej i inwestycyjnej, konsekwentnie wzmacniamy pozycję Hines Polska w obszarze property management i asset management – mówi Prezes Zarządu Hines w Polsce Mieczysław Godzisz.

 

Na warszawskim Mokotowie firma zarządza także budynkami biurowymi Ambassador oraz Sky Office Center, zlokalizowanym przy ul. Rzymowskiego – obie inwestycje zakupione przez Hines Polska na rzecz Hines Poland Sustainable Polska. W 2013 roku firma zakupiła także kompleks New City przy ul. Marynarskiej (zakup Hines Polska na rzecz Hines Global REIT).

 

Hines to jedna z największych firm działających na globalnym runku nieruchomości. Obecnie zarządza 402 nieruchomościami o łącznej powierzchni blisko 16 mln metrów kwadratowych.


0.0
Napisz pierwszy komentarz