Giant

Nowe szaty biurowca Domaniewska 32

Artykuł

Domaniewska 32
Domaniewska 32
Warszawska inwestycja Kronos Real Estate zyskała nowy system identyfikacji wizualnej. Za projekt odpowiedzialna jest Grupa Advertis.

Obiekt Domaniewska 32 znajduje się na warszawskiej dzielnicy Mokotów, w jej biznesowej części. Inwestycja, której właścicielem jest Kronos Real Estate, to ponad 17 800 mkw. ulokowanych na ośmiu kondygnacjach budynku. Nieruchomość została zaprojektowany przez Estudio Lamela Polska.

 

Grupa Advertis tworzyła system identyfikacji wizualnej obiektu kompleksowo. Od zaprojektowania, poprzez prototypowanie, montaż, produkcję i wreszcie jej instalację. Zakres prac tej firmy w obiekcie Domaniewska 32 objął także siedzibę Warbud SA - generalnego wykonawcy budynku, a także jego najemcy.

 

Nasza praca w budynku obejmuje dwa projekty - oznakowanie przestrzeni biura firmy Warbud, gdzie przygotowaliśmy około dwustu tablic kierunkowych i informacyjnych oraz zaprojektowanie i wdrożenie systemu identyfikacji wizualnej w całym budynku, mówi Michał Żegnałek, manager projektu Grupy Advertis.

 

Wykorzystane elementy ze stali i szkła w biurze Warbud SA, mają podkreślać nowoczesne i oszczędne przestrzenie siedziby firmy. O przeprowadzonych pracach w Warbud SA mówi Agnieszka Wąsowska, kierownik działu PR firmy: Zarówno założenia projektowe, jak również ich realizacja, spełniły nasze oczekiwania. Atrakcyjny i nowoczesny design oraz wysokiej jakości materiały, współgrają z aranżacją naszych pomieszczeń biurowych.

 

Działania Grupy Advertis w przestrzeniach wspólnych obejmowały oznakowanie ciągów komunikacyjnych, recepcji oraz parkingu. Nośniki informacji wykonano z lakierowanego aluminium w kształcie sześcianu. Do stworzenia liternictwa wykorzystano corian.

 

W połowie lutego 2015 roku zakończono prace związane z systemem identyfikacji wizualnej zarówno w budynku Domaniewska 32, jak i w siedzibie Warbud SA.


0.0
Napisz pierwszy komentarz