INTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoHexagon logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoGhelamco Poland logoKwiaty dla biura logoEcophon Saint-Gobain logoUNIMOR Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoDorbud S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoCHB14 logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOlivia Business Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoArchicom logoTorus logoSchüco International Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoWOMAK HOLDING logoKart Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoCOTEX Office Centre logoBREMA Sp. z.o.o. logoCity Space logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoBusiness House logoEcho Investment logoPRO-INVEST S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoLobos Nieruchomości logoALLCON INVESTMENT logoSawig Invest Group logoNowy Styl Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Pływające biura na targach BUDMA

Zwycięzki projekt I etapu, autorzy: Mateusz Mastalski, Ole Robin Storjohan, Karolina Rączka
BARGEWORK na targach BUDMA 2015
Między 10 a 13 marca w Poznaniu na targach BUDMA 2015 Fundacja BARGEWORK zaprezentowała zwycięskie projekty pierwszego w Polsce biura na wodzie.

Podczas trwania Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2015, które odbyły się w Poznaniu Fundacja BARGEWORK pokazała wybrane obiekty zgłoszone do pierwszej edycji konkursu architektonicznego „BARGEWORK – BIURO NA WODZIE”. Konkurs miał na celu stworzenie pierwszego w Polsce biura na wodzie.

 

Inicjatywa wybudowania pierwszego w Polsce biura na wodzie spotkała się z dużym zainteresowaniem, dlatego nie mogło nas zabraknąć na targach w Poznaniu – miejscu idealnym do prezentacji innowacyjnych pomysłów i technologii – tłumaczy Marcin Wojciechowski, Prezes Fundacji BARGEWORK i pomysłodawca projektu.

 

Misją Fundacji jest przywrócenie ludziom możliwości pracy i swobodnego tworzenia w ekologicznym, zbliżonym do natury środowisku. BARGEWORK swoje założenia planuje zrealizować poprzez stworzenie pływającego biura.

 

W ubiegłym roku Fundacja przeprowadziła konkurs na projekt bryły biura na wodzie. W ramach pierwszego etapu uczestnicy mieli za zadanie stworzenie projektu osadzonego na betonowej – pływającej podstawie o wymiarach 10x40 m. Zgłoszonych zostało 135 prac. Autorzy zwycięskiego projektu otrzymali 20 000 zł nagrody.

 

Zgłoszone projekty próbowały sprostać nie tylko ekologicznym założeniom projektu, ale także potrzebom nowoczesnego, elastycznego biura.

 

W styczniu br. wystartował drugi etap inicjatywy. Tym razem uczestnicy mają za zadanie opracowanie projektu wnętrza biura na wodzie. Nagroda główna wynosi również 20 000 PLN. Prace konkursowe można zgłaszać do 5 maja 2015 roku poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie BARGEWORK, gdzie jest dostępny również regulamin konkursu. Wyniki zostaną ogłoszone podczas specjalnej konferencji prasowej na VI Kongresie Stolarki Polskiej, 22 maja 2015 r.

 

Tagi: Bargework
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra