Giant

Przedłużenie konkursu BARGEWORK OPOLE

Do 28 marca br. został przedłużony ostateczny termin nadsyłania prac w konkursie BARGEWORK OPOLE. Decyzja organizatora jest odpowiedzią na liczne prośby płynące od uczestników.

Inicjatywa „BARGEWORK – BIURO NA WODZIE” stanowi szansę na wykorzystanie potencjału twórczego młodych architektów. W związku z ogromnym zainteresowaniem, jakim cieszy się konkurs, podjęliśmy decyzję o przedłużeniu terminu nadsyłania prac o miesiąc, do 28 marca – mówi Marcin Wojciechowski, pomysłodawca projektu i Prezes Fundacji BARGEWORK. 


Praca konkursowa powinna obejmować projekt pływającej podstawy o wymiarach 28 na 6 metrów. Prace można zgłaszać poprzez formularz na stronie internetowej: www.bargework.com. Na zwycięzcę czeka nagroda o wartości 25 000 PLN (nagroda pieniężna w wysokości 10 000 PLN oraz komercyjna licencja na program VECTORWORKS o wartości ok. 15 000 PLN). Organizator przewidział także 4 wyróżnienia po 2 500 PLN każde. Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie internetowej konkursu. 

 

Partnerami Technologicznymi konkursu są firmy: FAKRO – producent okien dachowych, NORLYS – producent oświetlenia, WIŚNIOWSKI – producent drzwi, bram i ogrodzeń oraz VECTORWORKS – marka oprogramowania dla architektów wspierającego technologię BIM. 


To ostatnia chwila, aby wziąć udział w konkursie! Serdecznie zapraszamy! 


Więcej informacji: BARGEWORK OPOLE: konkurs na biuro na wodzie w Opolu

 


0.0
Tagi: Bargework
Napisz pierwszy komentarz