COTEX Office Centre logoPRO-INVEST S.A. logoAluprof S.A. logoFYI Commercial Consulting logoKwiaty dla biura logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSchüco International Polska logoGłówka Pracuje logoLobos Nieruchomości logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCity Office logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArchicom logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoBusiness House logoAgrobex Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoCHB14 logoOmnitech Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoTorus logoGhelamco Poland logoLC Corp S.A. logoOnyx Business Point logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logoTétris Poland logoEcho Investment logoSpectra Development logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Spółka należąca do JLL kupiła Neo-Świat

Realizacja Neo-Świat w biurowcu Stratos Office Center
Realizacja Neo-Świat w biurowcu Stratos Office Center
Neo-Świat, firma zajmująca się projektowaniem, aranżacją i wykończeniem wnętrz została zakupiona przez Tétris – spółkę z grupy JLL.

Firma Tétris specjalizuje się w projektowaniu, aranżacji i wykonawstwie wnętrz, swoim zasięgiem obejmując 16 państw z regionu EMEA. Zawarta transakcja – przejęcie spółki Neo-Świat pozwoli jej rozpocząć działalność w Polsce i wzmocnić swoją pozycję na rynku międzynarodowym.

 

Neo-Świat od 15 lat obsługuje inwestycje biurowe, handlowe, magazynowe, hotelowe i mieszkaniowe. Dzięki podpisanej transakcji otrzymała szeroki dostęp do baz klientów platformy Tétris, dzięki czemu będzie mógł realizować więcej projektów budowlanych. Zawarta umowa zgodna jest z przyjętą przez firmę strategią rozwoju i wiąże się z rosnącym zapotrzebowaniem klientów na usługi projektowania i kompleksowego wykonywania wnętrz.

 

W okresie przejściowym firma będzie działać pod nazwą Tétris by Neo-Świat, by w przyszłości zmienić ją na Tétris. Spółka będzie świadczyć usługi budowlane z obszaru planowania i aranżowania różnorodnych wnętrz Jesteśmy przekonani, że ta transakcja przyniesie korzyści obydwu stronom – połączenie naszej wiedzy i doświadczenia na polskim rynku wraz z międzynarodową ekspertyzą Tétris, pozwoli na wzmocnienie kompetencji technicznych i rozwinięcie działalności w Polsce. Nasi klienci będą mieli dostęp do najnowocześniejszych narzędzi, rozwiązań, wiedzy oraz doświadczenia projektowego Tétris z całego świata. Dzięki połączeniu z Tétris będziemy mogli zaproponować naszym klientom w pełni kompleksową obsługę najwyższej jakości – komentuje Paweł Brodzik, Dyrektor Zarządzający, Tétris by Neo-Świat.

 

Tétris i Neo-Świat dzielą ten sam system wartości oraz model prowadzenia biznesu. Neo-Świat zatrudnia wysoko wyspecjalizowanych architektów, inżynierów, managerów projektów oraz kosztorysantów. Dzięki połączeniu Tétris z Neo-Świat, będziemy od teraz mogli zaoferować najemcom kompleksową obsługę na każdym etapie inwestycji – począwszy od analizy zapotrzebowania, poprzez opracowanie strategii środowiska pracy, doradztwo dotyczące lokalizacji, architektury, zarządzanie projektem, aż po usługi wykończenia wnętrz pod klucz. Tétris by Neo-Świat będzie także realizował prace modernizacyjne i budowlane, oraz oczywiście fit-outowe, na rzecz właścicieli obiektów – funduszy inwestycyjnych oraz deweloperów. Widzimy rosnące zapotrzebowanie na kompleksowe, zaawansowane usługi z obszaru planowania oraz aranżacji powierzchni i odpowiadamy na nie pełną, jedyną w swoim rodzaju ofertą na polskim rynku – mówi Tomasz Trzósło, Dyrektor Zarządzający JLL w Polsce.

 

Zespół składający się z 68 specjalistów będzie miał siedzibę w dotychczasowej lokalizacji przy ul. Puławskiej 597 w Warszawie. Na czele Tétris by Neo-Świat stać będą Paweł Brodzik i Rajmund Węgrzynek, założyciele Neo-Świat.

 

Tagi: Tetris
Napisz pierwszy komentarz
mantra