Vantage Development S.A. logoCity Space logoNowy Styl Group logoPodium Investment logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoSpectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoForbo Flooring Systems Polska logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoTétris Poland logoAgrobex Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoHAVRE Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-BUD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTorus logoGTV Lighting logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAluprof S.A. logoRIS Kotes logoBusiness House logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCOTEX Office Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO West Gate z pozwoleniem na użytkowanie

West Gate
West Gate
Biurowiec West Gate zrealizowany przez Echo Investment we Wrocławiu otrzymał pozwolenie na użytkowanie.

Realizacja inwestycji trwała od jesieni 2013 roku. Pod koniec 2014 r. biurowiec oferujący 16 200 mkw. powierzchni został w całości wynajęty, m.in. przez firmy Nokia Networks (14 000 mkw.), Deichmann Obuwie Sp. z o.o. (1200 mkw.), Aviva (500 mkw.) centrum medyczne Enel-Med. (300 mkw.) i kantynę prowadzoną przez firmę K&D Foods (320 mkw.).

 

West Gate zlokalizowany jest przy ul. Lotniczej na skrzyżowaniu z ulicami Na Ostatnim Groszu i Legnicką, co zapewnia mu bardzo dobrą ekspozycję. Obiekt zaprojektowany przez kielecką pracownię Arcad posiada sześć kondygnacji nadziemnych z biurami i dwie podziemne przeznaczone na parking. Zaprojektowany jest w formie zwartej bryły w kształcie litery „L”, a na jego elewacji dominują duże, przeszklone powierzchnie, dzięki którym biura są optymalnie doświetlone. Biurowiec wyposażony jest w system kontroli dostępu, szybkie i ciche windy, energooszczędną klimatyzację i wentylację, system kontroli wilgotności powietrza, podwieszane sufity i podnoszone podłogi oraz przyjazny środowiskowo system oświetlenia. Ponadto dla użytkowników przygotowano stojaki rowerowe, szatnie i prysznice dla rowerzystów, kantynę i miejsca wypoczynku na świeżym powietrzu.

 

W lutym br. West Gate otrzymał certyfikat BREEAM Excellent z wysokim wynikiem na poziomie 72,8 proc. Wśród ocenianych elementów znalazły się m.in. efektywność energetyczna, zastosowane materiały, zdrowe środowisko do pracy czy gospodarka odpadami.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra