Porto Office B Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoNowy Styl Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBusiness House logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoEcho Investment logoSchüco International Polska logoDorbud S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoSpectra Development logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoLobos Nieruchomości logoLC Corp S.A. logoPartner Capital Group logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoTorus logoKwiaty dla biura logoGhelamco Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoArchicom logoOlivia Business Centre logoKart Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoFYI Commercial Consulting logoOmnitech Sp. z o.o. logoCHB14 logoOnyx Business Point logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCity Space logoPRO-INVEST S.A. logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

EKO West Gate z pozwoleniem na użytkowanie

West Gate
West Gate
Biurowiec West Gate zrealizowany przez Echo Investment we Wrocławiu otrzymał pozwolenie na użytkowanie.

Realizacja inwestycji trwała od jesieni 2013 roku. Pod koniec 2014 r. biurowiec oferujący 16 200 mkw. powierzchni został w całości wynajęty, m.in. przez firmy Nokia Networks (14 000 mkw.), Deichmann Obuwie Sp. z o.o. (1200 mkw.), Aviva (500 mkw.) centrum medyczne Enel-Med. (300 mkw.) i kantynę prowadzoną przez firmę K&D Foods (320 mkw.).

 

West Gate zlokalizowany jest przy ul. Lotniczej na skrzyżowaniu z ulicami Na Ostatnim Groszu i Legnicką, co zapewnia mu bardzo dobrą ekspozycję. Obiekt zaprojektowany przez kielecką pracownię Arcad posiada sześć kondygnacji nadziemnych z biurami i dwie podziemne przeznaczone na parking. Zaprojektowany jest w formie zwartej bryły w kształcie litery „L”, a na jego elewacji dominują duże, przeszklone powierzchnie, dzięki którym biura są optymalnie doświetlone. Biurowiec wyposażony jest w system kontroli dostępu, szybkie i ciche windy, energooszczędną klimatyzację i wentylację, system kontroli wilgotności powietrza, podwieszane sufity i podnoszone podłogi oraz przyjazny środowiskowo system oświetlenia. Ponadto dla użytkowników przygotowano stojaki rowerowe, szatnie i prysznice dla rowerzystów, kantynę i miejsca wypoczynku na świeżym powietrzu.

 

W lutym br. West Gate otrzymał certyfikat BREEAM Excellent z wysokim wynikiem na poziomie 72,8 proc. Wśród ocenianych elementów znalazły się m.in. efektywność energetyczna, zastosowane materiały, zdrowe środowisko do pracy czy gospodarka odpadami.

 

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra