Agrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoGTV Lighting logoHAVRE Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoVantage Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPodium Investment logoAluprof S.A. logoSpectra Development logoTorus logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-BUD logoForbo Flooring Systems Polska logoINTERBIURO logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKwiaty dla biura logoCOTEX Office Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoTétris Poland logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Postępują prace na krakowskim Toposie

Topos - wizualizacja
Topos - wizualizacja
W Krakowie Grupa Capital Park realizuje kameralny biurowiec Topos. Do zakończenia konstrukcji zostały dwie kondygnacje, a na niższych trwają roboty murowane.

Obiekt biurowy Topos powstaje przy ul. Pawiej w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Krakowskiej. Stanie się siedzibą 22 krakowskiego Oddziału PKO BP, który zajmie w nim niemal połowę całkowitej powierzchni – 550 mkw.

 

Obecnie na placu budowy wykonywane są roboty żelbetowe na trzeciej z pięciu kondygnacji budynku, a na niższych piętrach trwają prace murarskie. W nadchodzącym tygodniu rozpoczną się działania związane z instalacjami sanitarnymi i elektrycznymi. Planowany termin oddania inwestycji do użytku przypada na I kwartał 2016 r.
.  

Generalnym wykonawcą obiektu jest firma Erbet. Projekt przygotowały krakowskie pracownie DDD Architekci i MZ Studio. Koncepcja architektoniczna inwestycji charakteryzuje się połączeniem tradycji i nowoczesnych akcentów, którymi odznacza się przede wszystkim fasada.  Nowa zabudowa połączona będzie z istniejącym, średniowiecznym murem, który, sprawia wrażenie, że jest częścią  kompozycji.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra