COTEX Office Centre logoKart Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoSpectra Development logoUNIMOR Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoPodium Investment logoINTER-BUD logoKwiaty dla biura logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logoGTV Lighting logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBusiness House logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO Hochtief sprzedaje biurową kamienicę

Mazowiecka 2/4
Mazowiecka 2/4
Spółka deweloperska Hochtief wystawiła na sprzedaż odrestaurowaną kamienicę znajdującą się w Warszawie. Agentem poszukującym nabywcy została firma Savills.

Sprzedawana przez Hochtief Development Poland odrestaurowana kamienica klasy A zlokalizowana jest przy ul. Mazowieckiej 2/4 w Warszawie. Znajduje się w niej 2846 mkw. powierzchni, w tym 2127 mkw. biur i 719 mkw. przestrzeni handlowej na parterze i antresoli. Obiekt liczy 5 kondygnacji naziemnych i jedną podziemną z 15 miejscami parkingowymi. Oprócz nich do dyspozycji najemców przeznaczono kolejne 9 miejsc obok budynku.

 

Gruntowna renowacja budynku została przeprowadzona zgodnie z wymogami certyfikacji w systemie BREEAM na poziomie Excellent. Koncepcja rewitalizacji budynku zakładała zachowanie wartościowych, historycznych elementów kamienicy. Renowacja objęła również dziedziniec oraz piwnice, tak żeby stworzyć pożądane miejsce dla biznesu – mówi Katarzyna Baranowska, Business Development & Marketing Director z HOCHTIEF Development Poland.

 

Agentem odpowiedzialnym za sprzedaż nieruchomości została międzynarodowa firma doradcza Savills. Mazowiecka 2/4 to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Jego niezaprzeczalnym atutem jest centralna lokalizacja i doskonała komunikacja publiczna: kilka minut drogi od stacji metra oraz dostęp do kilkunastu linii autobusowych i tramwajowych. Przyszły właściciel z pewnością doceni prestiż, kameralny charakter budynku oraz najwyższe standardy techniczne i wykończenia powierzchni – komentuje Piotr Puchalski, Associate Director, Dział Doradztwa Inwestycyjnego Savills. – To będzie doskonały nabytek zarówno dla inwestorów poszukujących butikowych budynków o najwyższym standardzie, jak i instytucji i przedsiębiorców poszukujących siedziby w prestiżowej lokalizacji – dodaje.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra