City Space logoPodium Investment logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoBusiness House logoINTER-BUD logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoINTERBIURO logoVantage Development S.A. logoTorus logoArchicom logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoKontor logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoNowy Styl Group logoCOTEX Office Centre logoTétris Poland logoGhelamco Poland logoARTSERVIS sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoEcho Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoSpectra Development logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoForbo Flooring Systems Polska logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Siedziba firmy Comarch w Tarnowie oficjalnie otwarta

Oficjalne otwarcie oddziału firmy Comarch w Tarnowie (źródło:http://www.comarch.pl/o-firmie/centrum-prasowe/aktualnosci/korporacja/comarch-inwestuje-w-tarnowie/)
Oficjalne otwarcie oddziału firmy Comarch w Tarnowie (źródło:http://www.comarch.pl/o-firmie/centrum-prasowe/aktualnosci/korporacja/comarch-inwestuje-w-tarnowie/)
Nowy oddział producenta systemów informatycznych zlokalizowany przy ul. Krakowskiej 131 został otworzony w dniu 7 września br. Jest to już 14 siedziba firmy w Polsce.

W tarnowskim oddziale firmy będą opracowywane innowacyjne rozwiązania w zakresie IT w obszarze e-Zdrowia oraz tzw. Inteligentnych Miast (Smart City). Od kwietnia prowadziliśmy intensywne procesy rekrutacyjne we współpracy z tarnowskim magistratem. W I etapie planujemy zatrudnić do 50 osób, a dalszy rozwój zależy od rynków, dla których w Tarnowie będzie tworzone oprogramowanie – zaznacza Barbara Waszkiewicz, dyrektor Centrum Sprzedaży Comarch SA. We współpracy z miastem Tarnów, Comarch zamierza także realizować prace rozwojowe oraz testować rozwiązania IT w ramach projektu „Miasto Zdrowia”. Tarnów to miasto, które już teraz wdraża u siebie innowacyjne rozwiązania z tego obszaru - oceniła Barbara Waszkiewicz.

 

Comarch to jedna z największych firm z dziedziny informatyki na rynku europejskim i ceniona w świecie. Cieszy fakt, że inwestuje w rozwój naszego miasta i regionu – powiedział Prezydent miasta Roman Ciepiela.

 

Comarch specjalizuje się w produkcji oraz dostarczaniu systemów informatycznych, które dedykowane są takim branżom jak: telekomunikacja, finanse, bankowość i ubezpieczenia, handel i usługi, infrastruktura IT, administracja publiczna, przemysł, służba zdrowia, a także sektorowi małych i średnich przedsiębiorstw.

 


0.0
Tagi: Comarch
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra