City Space logoKwiaty dla biura logoVastint Poland Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoForbo Flooring Systems Polska logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoPodium Investment logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoPorto Office A Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoSpectra Development logoTétris Poland logoVantage Development S.A. logoKart Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoBusiness House logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-BUD logoFYI Commercial Consulting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Comarch z kolejną inwestycją w krakowskiej strefie ekonomicznej

SSE7
Z lotu ptaka
W związku z dynamicznym rozwojem krakowska firma wybuduje siódmy już budynek w stolicy Małopolski.

W związku z dynamicznym rozwojem krakowska firma wybuduje siódmy już budynek w stolicy Małopolski. W połowie listopada ogłoszono przetarg na generalnego wykonawcę inwestycji. Nowy budynek biurowy SSE7 znajdzie się na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej, przy ul. prof. Życzkowskiego w Krakowie. Realizacja projektu, który uzyskał już pozwolenie na budowę, rozpocznie się w marcu przyszłego roku i potrwa 18 miesięcy.

 

W ramach inwestycji powstanie biurowiec o powierzchni użytkowej ponad 19 844 mkw. wraz z infrastrukturą techniczną, a także zagospodarowany zostanie teren koło budynku. Cały projekt powstał w pracowni Biuro Architektoniczne Artur Jasiński i Wspólnicy.

 

Budynek będzie składał się z garażu podziemnego z miejscami postojowymi dla 157 samochodów oraz 86 rowerów, parteru, 4 pięter użytkowych, a także kondygnacji technicznej na dachu biurowca. Na parterze znajdą się powierzchnie usługowe, natomiast na piętrach przestrzeń biurowa. Część frontowa obiektu, od strony południowej, będzie przeznaczona na siedzibę biur Comarch, a część od strony północnej – na wynajem lub wykorzystana przez firmę. Przestrzeń biurowa w części przeznaczonej dla potrzeb Comarch wykończona zostanie „pod klucz”. Z kolei powierzchnie biurowe i usługowe w części dedykowanej pod wynajem oddane będą w tzw. standardzie „Core & Shell”. Biurowiec poddany zostanie certyfikacji BREEAM na poziomie Very Good. Na dachu obiektu zlokalizowana będzie instalacja ogniw fotowoltaicznych, która częściowo pokryje zapotrzebowanie na energię elektryczną.

 


0.0
Tagi: Comarch
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra