HAVRE Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTétris Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTorus logoPodium Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKontor logoSpectra Development logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGTV Lighting logoArchicom logoVantage Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoFYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoINTER-BUD logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoOlivia Business Centre logoEcho Investment logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBusiness House logoGhelamco Poland logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoUNIMOR Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoNowy Styl Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Comarch z kolejną inwestycją w krakowskiej strefie ekonomicznej

SSE7
Z lotu ptaka
W związku z dynamicznym rozwojem krakowska firma wybuduje siódmy już budynek w stolicy Małopolski.

W związku z dynamicznym rozwojem krakowska firma wybuduje siódmy już budynek w stolicy Małopolski. W połowie listopada ogłoszono przetarg na generalnego wykonawcę inwestycji. Nowy budynek biurowy SSE7 znajdzie się na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej, przy ul. prof. Życzkowskiego w Krakowie. Realizacja projektu, który uzyskał już pozwolenie na budowę, rozpocznie się w marcu przyszłego roku i potrwa 18 miesięcy.

 

W ramach inwestycji powstanie biurowiec o powierzchni użytkowej ponad 19 844 mkw. wraz z infrastrukturą techniczną, a także zagospodarowany zostanie teren koło budynku. Cały projekt powstał w pracowni Biuro Architektoniczne Artur Jasiński i Wspólnicy.

 

Budynek będzie składał się z garażu podziemnego z miejscami postojowymi dla 157 samochodów oraz 86 rowerów, parteru, 4 pięter użytkowych, a także kondygnacji technicznej na dachu biurowca. Na parterze znajdą się powierzchnie usługowe, natomiast na piętrach przestrzeń biurowa. Część frontowa obiektu, od strony południowej, będzie przeznaczona na siedzibę biur Comarch, a część od strony północnej – na wynajem lub wykorzystana przez firmę. Przestrzeń biurowa w części przeznaczonej dla potrzeb Comarch wykończona zostanie „pod klucz”. Z kolei powierzchnie biurowe i usługowe w części dedykowanej pod wynajem oddane będą w tzw. standardzie „Core & Shell”. Biurowiec poddany zostanie certyfikacji BREEAM na poziomie Very Good. Na dachu obiektu zlokalizowana będzie instalacja ogniw fotowoltaicznych, która częściowo pokryje zapotrzebowanie na energię elektryczną.

 


0.0
Tagi: Comarch
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra