Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoCity Space logoSchüco International Polska logoNowy Styl Group logoHexagon logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoArchicom logoOmnitech Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPartner Capital Group logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoDorbud S.A. logoCHB14 logoEcho Investment logoLobos Nieruchomości logoWOMAK HOLDING logoKwiaty dla biura logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoTorus logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTERBIURO logoALLCON INVESTMENT logoGhelamco Poland logoPorto Office B Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoBREMA Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoOlivia Business Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoKart Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Comarch z kolejną inwestycją w krakowskiej strefie ekonomicznej

SSE7
Z lotu ptaka
W związku z dynamicznym rozwojem krakowska firma wybuduje siódmy już budynek w stolicy Małopolski.

W związku z dynamicznym rozwojem krakowska firma wybuduje siódmy już budynek w stolicy Małopolski. W połowie listopada ogłoszono przetarg na generalnego wykonawcę inwestycji. Nowy budynek biurowy SSE7 znajdzie się na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej, przy ul. prof. Życzkowskiego w Krakowie. Realizacja projektu, który uzyskał już pozwolenie na budowę, rozpocznie się w marcu przyszłego roku i potrwa 18 miesięcy.

 

W ramach inwestycji powstanie biurowiec o powierzchni użytkowej ponad 19 844 mkw. wraz z infrastrukturą techniczną, a także zagospodarowany zostanie teren koło budynku. Cały projekt powstał w pracowni Biuro Architektoniczne Artur Jasiński i Wspólnicy.

 

Budynek będzie składał się z garażu podziemnego z miejscami postojowymi dla 157 samochodów oraz 86 rowerów, parteru, 4 pięter użytkowych, a także kondygnacji technicznej na dachu biurowca. Na parterze znajdą się powierzchnie usługowe, natomiast na piętrach przestrzeń biurowa. Część frontowa obiektu, od strony południowej, będzie przeznaczona na siedzibę biur Comarch, a część od strony północnej – na wynajem lub wykorzystana przez firmę. Przestrzeń biurowa w części przeznaczonej dla potrzeb Comarch wykończona zostanie „pod klucz”. Z kolei powierzchnie biurowe i usługowe w części dedykowanej pod wynajem oddane będą w tzw. standardzie „Core & Shell”. Biurowiec poddany zostanie certyfikacji BREEAM na poziomie Very Good. Na dachu obiektu zlokalizowana będzie instalacja ogniw fotowoltaicznych, która częściowo pokryje zapotrzebowanie na energię elektryczną.

 

Tagi: Comarch
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra