Omnitech Sp. z o.o. logoSpectra Development logoPorto Office B Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoCity Office logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoArchicom logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoEcho Investment logoPRO-INVEST S.A. logoINTERBIURO logoLobos Nieruchomości logoOlivia Business Centre logoUNIMOR Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGłówka Pracuje logoTorus logoKart Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoCOTEX Office Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoOnyx Business Point logoNowy Styl Group logoCHB14 logoCity Space logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoSchüco International Polska logoLC Corp S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGhelamco Poland logoBusiness House logoFYI Commercial Consulting logoTétris Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Comarch z kolejną inwestycją w krakowskiej strefie ekonomicznej

SSE7
Z lotu ptaka
W związku z dynamicznym rozwojem krakowska firma wybuduje siódmy już budynek w stolicy Małopolski.

W związku z dynamicznym rozwojem krakowska firma wybuduje siódmy już budynek w stolicy Małopolski. W połowie listopada ogłoszono przetarg na generalnego wykonawcę inwestycji. Nowy budynek biurowy SSE7 znajdzie się na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej, przy ul. prof. Życzkowskiego w Krakowie. Realizacja projektu, który uzyskał już pozwolenie na budowę, rozpocznie się w marcu przyszłego roku i potrwa 18 miesięcy.

 

W ramach inwestycji powstanie biurowiec o powierzchni użytkowej ponad 19 844 mkw. wraz z infrastrukturą techniczną, a także zagospodarowany zostanie teren koło budynku. Cały projekt powstał w pracowni Biuro Architektoniczne Artur Jasiński i Wspólnicy.

 

Budynek będzie składał się z garażu podziemnego z miejscami postojowymi dla 157 samochodów oraz 86 rowerów, parteru, 4 pięter użytkowych, a także kondygnacji technicznej na dachu biurowca. Na parterze znajdą się powierzchnie usługowe, natomiast na piętrach przestrzeń biurowa. Część frontowa obiektu, od strony południowej, będzie przeznaczona na siedzibę biur Comarch, a część od strony północnej – na wynajem lub wykorzystana przez firmę. Przestrzeń biurowa w części przeznaczonej dla potrzeb Comarch wykończona zostanie „pod klucz”. Z kolei powierzchnie biurowe i usługowe w części dedykowanej pod wynajem oddane będą w tzw. standardzie „Core & Shell”. Biurowiec poddany zostanie certyfikacji BREEAM na poziomie Very Good. Na dachu obiektu zlokalizowana będzie instalacja ogniw fotowoltaicznych, która częściowo pokryje zapotrzebowanie na energię elektryczną.

 

Tagi: Comarch
Napisz pierwszy komentarz
mantra