Doradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoSpectra Development logoKart Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoKwiaty dla biura logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAluprof S.A. logoTorus logoLC Corp S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoSchüco International Polska logoArchicom logoGTV Lighting logoAgrobex Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoCity Space logoOmnitech Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoEcho Investment logoCOTEX Office Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoGhelamco Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoPartner Capital Group logoLobos Nieruchomości logoPorto Office B Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoCHB14 logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPRO-INVEST S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Comarch z kolejną inwestycją w krakowskiej strefie ekonomicznej

SSE7
Z lotu ptaka
W związku z dynamicznym rozwojem krakowska firma wybuduje siódmy już budynek w stolicy Małopolski.

W związku z dynamicznym rozwojem krakowska firma wybuduje siódmy już budynek w stolicy Małopolski. W połowie listopada ogłoszono przetarg na generalnego wykonawcę inwestycji. Nowy budynek biurowy SSE7 znajdzie się na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej, przy ul. prof. Życzkowskiego w Krakowie. Realizacja projektu, który uzyskał już pozwolenie na budowę, rozpocznie się w marcu przyszłego roku i potrwa 18 miesięcy.

 

W ramach inwestycji powstanie biurowiec o powierzchni użytkowej ponad 19 844 mkw. wraz z infrastrukturą techniczną, a także zagospodarowany zostanie teren koło budynku. Cały projekt powstał w pracowni Biuro Architektoniczne Artur Jasiński i Wspólnicy.

 

Budynek będzie składał się z garażu podziemnego z miejscami postojowymi dla 157 samochodów oraz 86 rowerów, parteru, 4 pięter użytkowych, a także kondygnacji technicznej na dachu biurowca. Na parterze znajdą się powierzchnie usługowe, natomiast na piętrach przestrzeń biurowa. Część frontowa obiektu, od strony południowej, będzie przeznaczona na siedzibę biur Comarch, a część od strony północnej – na wynajem lub wykorzystana przez firmę. Przestrzeń biurowa w części przeznaczonej dla potrzeb Comarch wykończona zostanie „pod klucz”. Z kolei powierzchnie biurowe i usługowe w części dedykowanej pod wynajem oddane będą w tzw. standardzie „Core & Shell”. Biurowiec poddany zostanie certyfikacji BREEAM na poziomie Very Good. Na dachu obiektu zlokalizowana będzie instalacja ogniw fotowoltaicznych, która częściowo pokryje zapotrzebowanie na energię elektryczną.

 

Tagi: Comarch
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra