Torus logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoForbo Flooring Systems Polska logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBusiness House logoOlivia Business Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKwiaty dla biura logoKart Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoSpectra Development logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoVantage Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoPodium Investment logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Skrzyżowanie przy Tryton Business House ułatwieniem dla kierowców

Tryton Business House
W ramach przebudowy układu komunikacyjnego związanego z realizacją biurowca Tryton Business House, zostało stworzone nowe skrzyżowanie. Powstały wyjazd z niegdyś zamkniętej ul. Gdyńskich Kosynierów pozawala kierowcom na łatwe włączenie się w ul. Jana z Kolna.

Skrzyżowanie łączy ulicę Gdyńskich Kosynierów z Jana z Kolna oraz znaczącą udrożnił ruch w tym rejonie miasta. To ostatnia część nowego układu drogowego zaprojektowanego do obsługi Tryton Business House, która poprawia komfort dojazdu w ciągu komunikacyjnym ulic Jana z Kolna, al. Zwycięstwa, Nowej Wałowej i Kupieckiej. Cieszymy się, że z nowego rozwiązania będą mogli korzystać wszyscy odwiedzający te okolice – mówi Mirosław Nowak, project manager z Działu Biur i Hoteli Echo Investment. Dodatkowo w ramach Tryton Business House, został stworzony ogólnodostępny wielopoziomowy parking z prawie 500 miejscami dla samochodów, który jest ułatwieniem odciążającym komunikację w okolicy pobliskiego Europejskie Centrum Solidarności.

 

Tryton Business House bedzie obiektem klasy A, który zaoferuje 22 000 mkw. powierzchni biurowej. Budynek jest realizowany w centrum Gdańska przy skrzyżowaniu ul. Jana z Kolna i Wałów Piastowskich. Biurowiec będzie posiadać parking podziemny i miejsca postojowe dla 262 samochodów. W projekcie, który powstał w pracowni architektonicznej Arch-Deco z Gdyni, przewidziano także 72 zadaszone miejsca dla rowerów. Ponadto rowerzyści będą mogli skorzystać z pryszniców, szatni oraz suszarni.

 

Tryton Business House od strony ul. Jana z Kolna będzie miał sześć kondygnacji, a środkowej części aż 11. Obie części połączone zostaną jednokondygnacyjnym hallem – łącznikiem spełniającym funkcję usługowo-biurową. Obiekt ukończony zostanie w IV kwartale 2015 roku. W czerwcu br. budynek uzyskał certyfikat ekologiczny BREEAM Interim na poziomie Excellent.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra