Nowy Styl Group logoTorus logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoKart Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoRIS Kotes logoTétris Poland logoAgrobex Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-BUD logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCOTEX Office Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKwiaty dla biura logoBusiness House logoPodium Investment logoAluprof S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOlivia Business Centre logoCity Space logoVantage Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Teren pod kompleks PORTA VARSOVIA na sprzedaż

W grudniu przeprowadzony zostanie przetarg na zakup działek przy ul. Emilii Plater 29 i 31, które znajdują się w samym centrum Warszawy. Według planów, na tym terenie powstanie Centrum Biurowo-Usługowe PORTA VARSOVIA.

Warszawski ratusz ogłosił datę przetargu dotyczącego sprzedaży działek o łącznej powierzchni 11 163 mkw., znajdujących się przy ul. Emilii Plater 29 i 31. Przetarg odbędzie się w dniu 15 grudnia br. Cena wywoławcza działek wynosi 210 mln zł. Podmioty, które chcą wziąć udział w postępowaniu przetargowym, zobowiązane są do uiszczenia wadium w wysokości 21 mln zł.

 

Na działkach wystawionych na sprzedaż obecnie znajdują się dwie szkoły: IX Liceum Ogólnokształcącego im. Klementyny Hoffmanowej i Gimnazjum nr 43 im. Wojska Polskiego, które mają zostać przeniesione. Według decyzji o zabudowie, wydanej w dniu 26 kwietnia br., teren przy ul. Emilii Plater 29 i 31 jest przeznaczony pod budowę wysokościowego Centrum Biurowo-Usługowego PORTA VARSOVIA z garażem podziemnym. Projekt zakłada stworzenie dwóch wież o wysokości 180 i 160 m.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra