Lobos Nieruchomości logoTorus logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKwiaty dla biura logoLC Corp S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoOnyx Business Point logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPorto Office B Sp. z o.o. logoBusiness House logoSchüco International Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEcho Investment logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoDorbud S.A. logoNowy Styl Group logoAluprof S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoCOTEX Office Centre logoFYI Commercial Consulting logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCHB14 logoUNIMOR Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArchicom logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoSpectra Development logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoGhelamco Poland logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Generalny wykonawca Grójecka Offices wybrany

Grójecka Offices (żródło: http://grojecka-offices.pl/galeria.html)
Grójecka Offices (żródło: http://grojecka-offices.pl/galeria.html)
OKRE Development wybrało na generalnego wykonawcę inwestycji biurowej Grójecka Offices spółkę KARMAR.

OKRE Development wybrało na generalnego wykonawcę projektu biurowego Grójecka Offices spółkę KARMAR. O wyborze zadecydowało m.in. duże doświadczenie spółki w relazacji projektów na rodzimym rynku nieruchomości komercyjnych.

 

Grójecka Offices będzie 8-kondygnacyjnym biurowcem klasy A o łącznej powierzchni 7400 mkw. Obiekt realizowany jest przy ul. Grójeckiej 206/208. Zaoferuje najemcom 134 miejsca parkingowe oraz 64 zadaszone stojaki na rowery. Na parterze budynku znajdzie się przestrzeń przeznaczona na działalność usługową i handlową. Inwestycja realizowana jest zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, co potwierdzi certyfikat BREEAM. Projekt budynku Grójecka Offices przygotowała pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates. Planowany termin oddania inwestycji do użytku wyznaczono na II kw. 2017 r.

 

KARMAR SA jest firmą budowlaną, która jest obecna na rynku od 2007 r. Spółka działa w strukturach francuskiej grupy Bouygues. Oferuje obsługę projektów od etapu projektowania po wykonawstwo wraz z wszelkimi aspektami finansowymi, prawnymi i organizacyjnymi.

 

OKRE Development składa się z dwóch grup funkcjonujących na międzynarodowym rynku nieruchomości od ponad 30 lat. Firma działa w Polsce od 1994 r. Prowadzi projekty deweloperskie we wszystkich sektorach rynku – handlowym, biurowym, mieszkaniowym i magazynowym. Wśród zrealizowanych inwestycji firmy należy wymienić Jerozolimskie Business Park oraz Jutrzenki Business Park znajdujące się w Warszawie, a także Winogrady Business Center w Poznaniu, czy warszawski biurowiec klasy A - GreenWings. 

 

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra