INTER-BUD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoForbo Flooring Systems Polska logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGTV Lighting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoNowy Styl Group logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoBusiness House logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoPodium Investment logoCOTEX Office Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoSpectra Development logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOlivia Business Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoTorus logoCity Space logoTétris Poland logoVantage Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Generalny wykonawca Grójecka Offices wybrany

Grójecka Offices (żródło: http://grojecka-offices.pl/galeria.html)
Grójecka Offices (żródło: http://grojecka-offices.pl/galeria.html)
OKRE Development wybrało na generalnego wykonawcę inwestycji biurowej Grójecka Offices spółkę KARMAR.

OKRE Development wybrało na generalnego wykonawcę projektu biurowego Grójecka Offices spółkę KARMAR. O wyborze zadecydowało m.in. duże doświadczenie spółki w relazacji projektów na rodzimym rynku nieruchomości komercyjnych.

 

Grójecka Offices będzie 8-kondygnacyjnym biurowcem klasy A o łącznej powierzchni 7400 mkw. Obiekt realizowany jest przy ul. Grójeckiej 206/208. Zaoferuje najemcom 134 miejsca parkingowe oraz 64 zadaszone stojaki na rowery. Na parterze budynku znajdzie się przestrzeń przeznaczona na działalność usługową i handlową. Inwestycja realizowana jest zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, co potwierdzi certyfikat BREEAM. Projekt budynku Grójecka Offices przygotowała pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates. Planowany termin oddania inwestycji do użytku wyznaczono na II kw. 2017 r.

 

KARMAR SA jest firmą budowlaną, która jest obecna na rynku od 2007 r. Spółka działa w strukturach francuskiej grupy Bouygues. Oferuje obsługę projektów od etapu projektowania po wykonawstwo wraz z wszelkimi aspektami finansowymi, prawnymi i organizacyjnymi.

 

OKRE Development składa się z dwóch grup funkcjonujących na międzynarodowym rynku nieruchomości od ponad 30 lat. Firma działa w Polsce od 1994 r. Prowadzi projekty deweloperskie we wszystkich sektorach rynku – handlowym, biurowym, mieszkaniowym i magazynowym. Wśród zrealizowanych inwestycji firmy należy wymienić Jerozolimskie Business Park oraz Jutrzenki Business Park znajdujące się w Warszawie, a także Winogrady Business Center w Poznaniu, czy warszawski biurowiec klasy A - GreenWings. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra