Giant

Regus otwiera nowe przestrzenie biurowe

|
Regus wynajął 1072 mkw. w biurowcu Grójecka 208 w Warszawie. Otwarcie nowej lokalizacji firmy ma nastąpić w IV kw. br. Biuro Regusa ma zajmować całe II piętro biurowca.

Regus jest wiodącym dostawcą elastycznych rozwiązań w zakresie przestrzeni do pracy. W swojej sieci posiada prawie 3 tys. centrów biznesowych w 120 krajach. W wyborze nowego miejsca pomogli eksperci z firmy doradczej JLL, a wsparcie w kwestiach prawnych zapewniła kancelaria Baker & McKenzie

Rafał Gabteni, dyrektor IWG Area uzasadnia wybór biurowca Grójecka 208 zmieniającym się charakterem pracy Regusa, młodszym pokoleniem pracowników oraz rozwojem nowoczesnych technologii. Te czynniki wpływają na wzrost popularności przestrzeni coworkingowych. Wyjaśnia także powody otwarcia nowego biura i jego zalety: Kolejne otwarcie w Warszawie jest elementem strategii Regusa, który w tym roku stawia na gwałtowny rozwój w większości polskich miast. Sama stolica rzeczywiście ma duże zapotrzebowanie na tego typu usługi i pewnie dlatego jest to nasze 15 otwarcie w tym mieście, a 27 w kraju. Biuro w Grójeckiej 208 będzie komfortowym i nowoczesnym miejscem do pracy zarówno dla freelancerów, start up’ów, jak i pracowników dużych międzynarodowych firm. Jego lokalizacja jest wyjątkowo atrakcyjna. Przedszkole i siłownia znajdująca się w tym samym kompleksie, pobliski Park Szczęśliwicki, przychodnia LuxMed, dyskont spożywczy oraz dogodny dojazd do lotniska sprawiają, że nowe biuro Regusa będzie miejscem, w którym chce się pracować.

Na kolejne zalety biurowca wskazuje Jarosław Kwiecień, Starszy Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL: Niewątpliwym atutem Grójeckiej 208 jest bardzo dogodne położenie – szybko dotrzemy tu zarówno z centrum miasta, Dworca Warszawa Zachodnia czy Lotniska Chopina. Dzięki temu jest to idealna lokalizacja dla biura coworkingowego, z którego bardzo często korzystają osoby będące w podróży służbowej, bardzo mobilni, celujący w doskonale skomunikowane miejsca pracy.

Biurowiec Grójecka 208 to nowoczesny budynek o powierzchni 7400 mkw., wykończony w standardzie klasy A. Przyznano mu certyfikat BREEAM na poziomie bardzo dobrym. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz