Przedsiębiorstwo Budowlane START logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoForbo Flooring Systems Polska logoPodium Investment logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArchicom logoAluprof S.A. logoTorus logoTétris Poland logoFYI Commercial Consulting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoKontor logoVantage Development S.A. logoBusiness House logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoCity Space logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Firma Panek z biurem przy Grójeckiej

Biurowiec Grójecka Offices (źródło: http://grojecka.netpr.pl/)
Biurowiec Grójecka Offices (źródło: http://grojecka.netpr.pl/)
Firma Panek S.A. wynajęła biuro w budynku Grójecka Offices. Powstający w warszawskiej dzielnicy Ochota biurowiec zostanie oddany do użytku w II kw. br.

Firma Panek S.A. na swoje biuro wynajęła 660 mkw. powierzchni w obiekcie Grójecka Offices. Jej siedziba zlokalizowana będzie na siódmym piętrze budynku. 

 

Panek S.A. to firma będąca liderem branży wynajmu samochodów. Firma działa już od 16 lat na rynku i posiada niemal 60 oddziałów w Polsce. W Panek S.A. można wypożyczyć tylko nowe auta w 22 klasach. W 2016 r. firma wygrała także przetarg na obsługę lotniska w Wilnie i Rydze. W br. firma wprowadzi także nową usługę PANEK CarSharing, czyli system bezobsługowego wynajmu samochodu na minuty i godziny.

 

Grójecka Office to obiekt oferujący 7400 mkw. powierzchni biurowych klasy A. Parter budynku to powierzchnie przeznaczone pod działalność handlową i usługową. Deweloperem projektu jest firma OKRE Development. Biurowiec powstaje przy ulicy Grójeckiej 206. Lokalizacja ta zapewnia dobry dojazd komunikacją miejską nawet z centrum Warszawy. Również własnym samochodem łatwo można dojechać do budynku Grójecka Office, ponieważ ulica Grójecka stanowi jedną z głównych arterii komunikacyjnych Warszawy.

 

Budynek jest certyfikowany w systemie BREEAM. Bryła biurowca jest nowoczesna i dynamiczna. Projekt przygotowała pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra