GTV Lighting logoOmnitech Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoEcho Investment logoPorto Office B Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPRO-INVEST S.A. logoArchicom logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoDorbud S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCHB14 logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKwiaty dla biura logoSchüco International Polska logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoOnyx Business Point logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPartner Capital Group logoSpectra Development logoCity Space logoKart Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoUNIMOR Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoOlivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Prestiżowa nagroda dla Wrocławskiego Parku Technologicznego

Nagrody wręczono 26 października podczas Finałowej Gali, która odbyła się w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu (fot. ZIG)
fot. ZIG
Laureatem tegorocznej edycji konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” w kategorii szczególne osiągnięcia w działalności na rzecz rozwoju Dolnego Śląska został Wrocławski Park Technologiczny (WPT).

Laureatem tegorocznej edycji konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” w kategorii szczególne osiągnięcia w działalności na rzecz rozwoju Dolnego Śląska został Wrocławski Park Technologiczny (WPT). Kapituła konkursu, składająca się z największych polskich ekonomistów, wyróżniła WPT za rolę pełnioną w rozwoju i promocji regionu, ilość wykreowanych miejsc pracy, a także wdrażanie inicjatyw mających na celu integrację dolnośląskich przedsiębiorców z instytucjami otoczenia biznesu oraz działania społeczne. Oprócz WPT, do nagrody nominowano również AB SA i Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. – Grupa PGU. To dla nas ogromne wyróżnienie. Dziękujemy za uznanie i gratulujemy innym laureatom – mówi Maciej Potocki, prezes zarządu Wrocławskiego Parku Technologicznego. Dziś w WPT działa ponad 200 firm, z których znakomita większość w branży wysokich technologii. Dla nas najważniejszy jest rozwój Dolnego Śląska i działających na jego obszarze przedsiębiorstw. Dobrze wiemy, że silna pozycja regionu przekłada się na nowych inwestorów, nowe firmy, a w konsekwencji nowe miejsca pracy. Cieszy nas, że nasza ciężka praca została zauważona i doceniona – dodaje.

 

W br. Wrocławski Park Technologiczny otrzymał również nagrodę „Diamentem Forbesa”, wyróżnienie od Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości dla „Innowacyjnej Instytucji Otoczenia Biznesu” czy „Dolnośląski Klucz Sukcesu”.

 

Dolnośląski Gryf jest najbardziej prestiżową nagrodą biznesową i gospodarczą w regionie Dolnego Śląska. W tym roku na XII edycję konkursu złożono rekordową ilość zgłoszeń. Organizatorzy otrzymali przeszło 200 aplikacji w 8 kategoriach konkursowych. Nagrody wręczono 26 października podczas Finałowej Gali, która odbyła się w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu.

 

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra