INTER-BUD logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoBusiness House logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoRIS Kotes logoForbo Flooring Systems Polska logoGTV Lighting logoCity Space logoTétris Poland logoVantage Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoHAVRE Sp. z o.o. logoSpectra Development logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoUNIMOR Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoKwiaty dla biura logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKart Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoOlivia Business Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPodium Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

BREEAM Excellent dla Opolska Business Park

Opolska Business Park
Opolska Business Park
Krakowski biurowiec firmy Echo Investment Opolska Business Park otrzymał certyfikat BREEAM Interim Excellent.

Opolska Business Park – trzyetapowa inwestycja realizowana w Krakowie przez firmę Echo Investment otrzymała certyfikat BREEAM Interim Excellent. W procesie oceny kompleks uzyskał 74,5 proc., a to oznacza, że dołączył do niewielkiego grona obiektów z tą oceną w Polsce. Proces certyfikacji Opolska Business Park prowadziła firma Grontmij Polska.

 

Obecnie już 60 proc. certyfikowanych w systemie BREEAM inwestycji biurowych Echo Investment uzyskało ocenę Excellent, co stawia nas na pozycji lidera w Polsce. Posiadamy w ofercie aż 7 budynków z certyfikatem BREEAM Interim Excellent. Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że kompleks Opolska Business House dołączył do grona takich inwestycji jak Q22, Park Rozwoju, West Gate i Tryton Business House – powiedziała Katarzyna Murdoch, inżynier ds. BREEAM, asesor BREEAM International w Echo Investment.

 

Opolska Business Park zlokalizowany przy ul. Opolskiej w Krakowie to kompleks, na który składać się będą trzy 12-kondygnacyjne obiekty biurowe z parkingiem naziemnym i podziemnym. Łącznie będzie oferować 57 000 mkw. powierzchni najmu. Realizacja projektu prowadzona będzie trzyetapowo. Zgodnie z planami inwestora, pierwszy obiekt (o powierzchni 18 000 mkw.) zostanie oddany do użytku w IV kw. 2015 r.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra